Trzecia edycja Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl

trzecia edycja wirtualnych targow pracy monsterpolskapl
Udostępnij:
Już 10-14 października 2011 odbędzie się trzecia edycja Wirtualnych Targów pracy. Będzie to kolejna okazja do znalezienia pracy dzięki Monsterpolska.pl

Już 10-14 października 2011 odbędzie się trzecia edycja Wirtualnych Targów pracy. Będzie to kolejna okazja do znalezienia pracy dzięki serwisowi Monsterpolska.pl

Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl zostały przygotowane z myślą o pracodawcach oraz kandydatach, dla których czas jest na wagę złota. Jest to połączenie unikalnej technologii 3D z funkcjonalnością tradycyjnych targów przeniesionych do internetu.

Internauci otrzymają niepowtarzalną szansę zapoznania się z kulturą organizacyjną wystawców oraz dotarcia bezpośrednio do przedstawicieli działów HR firm. Dzięki ciekawym rozwiązaniom technologicznym, poszukujący pracy będą mogli porozmawiać z potencjalnymi pracodawcami oraz dowiedzieć się o wymaganiach na poszczególne stanowiska. Ponadto podczas Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl kandydaci będą mogli skorzystać z porad doradców zawodowych.

Z myślą o pracodawcach Monsterpolska.pl przygotował unikalną platformę umożliwiającą prezentację firmy oraz bezpośredni kontakt z kandydatami z całej Polski. Rekrutujący będą mogli przeprowadzać video-rozmowy z kandydatami. Ponadto, podczas trwania targów odbędzie się wiele konferencji i szkoleń.

Już 3 października rozpocznie się rejestracja kandydatów. Wirtualne Targi Pracy rozpoczną się 10 października. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.dnipracy.pl.

Wśród pracodawców na tegorocznych targach znajdą się m.in. Accenture, Bank BPH, Capgemini, Corning Cable Systems, Decathlon, EURES, Grafton, Hays , Infolor Polska, Infosys BPO, KPMG, MamStartup.pl, MDDP, Motorola, Netia, Play, PwC, Ri Consultancy, Samsung, Motorola, SII, TP S.A i wiele innych.

Patronami wydarzenia są: Interia.pl, Brief.pl, Biuro Karier Politechniki Warszawskiej, DBM, grajwysoko.pl, iwoman.pl, kobieta24.pl, Magazyn Rekruter, MamStartup.pl, menadzersprzedazy.pl, Money.pl, Personel i Zarządzanie, Personel Plus, rynekpracy.pl, SAZ, Student.pl, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

źródło: monsterpolska.pl