PLAY startuje z własną usługą telewizyjną

Dodane:

Marta Wujek Marta Wujek

PLAY startuje z własną usługą telewizyjną

Udostępnij:

Zgodnie z zapowiedziami, po niespełna 2 miesiącach od ogłoszenia testów nowej usługi PLAY startuje z telewizją w nowej odsłonie.

TV BOX daje dostęp do tradycyjnych kanałów telewizyjnych, tysiąca filmów i seriali na żądanie oraz serwisów VOD, w tym HBO GO. Wystarczy dostęp do Internetu o minimalnej przepustowości 2 Mb/s oraz wejście HDMI w telewizorze lub monitorze

Przez pierwsze 3 mies. operator nie będzie pobierał opłaty abonamentowej. Po tym czasie cena pakietu PLAY NOW TV BOX w umowie na 24 miesiące będzie wynosiła 20 zł/mies. dla abonentów PLAY NOW , dla pozostałych klientów 35 zł/mies.

Dzięki temu, że TV BOX ma wbudowany tuner DVB-T/C, po podłączeniu go do anteny telewizyjnej lub sieci kablowej, klienci otrzymają również dostęp do podstawowych kanałów z Cyfrowej Telewizji Naziemnej. Są to między innymi popularne kanały: Polsat, TVN, TVP1, TVP2, TV4, TV Puls, TVN7.Na TV BOX preinstalowana jest również aplikacja Netflix.

Dodatkowo dzięki TV BOX i systemowi operacyjnemu Android TV można pobierać aplikacje ze sklepu Google Play i korzystać na swoim telewizorze m.in. z Tidal, gier czy z preinstalowanej aplikacji YouTube, którą szybko można uruchomić dzięki dedykowanemu przyciskowi na pilocie.

TV BOX to urządzenie, które pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android TV 8.0. W przypadku odpowiednio szybkiego połączenia internetowego pozwala oglądać treści w rozdzielczości 4K (UHD), o ile dany materiał jest w takiej rozdzielczości dostępny.