TVN Ventures partnerem WolvesSummit

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

5000 godzin wykładów, 140 prelegentów z całego świata, 1500 uczestników i 300 startupów. Po raz pierwszy nad polskim morzem odbędzie się Wolves Summit, którego partnerem jest TVN Ventures. 

W dniach 14-16 kwietnia na terenie Pomorskiego Parku Technologicznego w Gdyni odbędzie się wspierany przez TVN Ventures – Wolves Summit. To trzydniowe wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli świata start-upów i inwestorów takich jak TVN Ventures, którzy poszukują możliwości zainwestowania w innowacyjne projekty i rozwiązania biznesowe.

W konferencji weźmie udział 1500 uczestników oraz 300 start-upów ze świata: Polski, Niemiec, Szwecji, Norwegii, Czech, Włoch, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Argentyny, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, USA, Rosji, Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi, Ukrainy i Słowenii. Przedstawiciele rozwijających się firm z tych krajów będą walczyć o 50.000 USD a także przygotowany przez TVN Ventures oraz ProSieben Sat.1 pakiet mediów o wartości 2.000.000 PLN.

W programie konferencji przewidziano prelekcje 137 przedstawicieli świata biznesu z Europy i Stanów Zjednoczonych. Wśród zaproszonych prelegentów znajdą się m.in.: John Biggs, redaktor serwisu TechCrunch.com, Rich Rasmussen, Dyrektor Zarządzający Concordia Ventures, Mike Sigal, Mentor w funduszu 500 Startups, założyciel i prezes Agile Credit oraz Rodney Sampson, przedsiębiorca, doradca i autor książek o biznesie. Uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych w 5 różnych ścieżkach tematycznych (Inwestorzy, Start-upy, Design, Marketing oraz Tech) i wysłuchać prezentacji start-upów. Twórcy biznesów zyskają niepowtarzalną okazję do prywatnych spotkań z inwestorami, wymiany doświadczeń z innymi przedstawicielami branży oraz do zbudowania rozległej sieci wzajemnych kontaktów przydatnych w rozwoju firmy.

Christian Anting, Dyrektor Departamentu Digital & E-commerce w TVN powiedział: Z dużą radością przyjęliśmy propozycję uczestnictwa i wsparcia organizacji spotkania Wolves Summit. TVN Ventures, jako część wiodącej grupy medialnej w Polsce, oferuje start-upom i młodym firmom unikalne zasoby i możliwości rozwoju. Jestem przekonany, że będzie to pasjonujące, inspirujące spotkanie i doskonała okazja, by pozyskać obiecujących partnerów biznesowych. TVN Ventures przygotowało wiele atrakcji dla właścicieli start-upów. Chcemy zaprosić wszystkich uczestników na nasz panel „Transformacja cyfrowa w mediach”, który rozpocznie tegoroczny Wolves Summit oraz zachęcić do współpracy z TVN Ventures.

TVN Ventures jest częścią TVN, wiodącej prywatnej grupy medialnej w Polsce. Projekt powstał, by pomagać założycielom młodych, dobrze zapowiadających się firm w rozwoju i promocji ich przedsięwzięć biznesowych. TVN Ventures zajmuje się inwestycjami w firmy dostarczające produkty i usługi konsumenckie (B2C), a w szczególności firmy ukierunkowane na sprzedaż w internecie (e-Commerce), dostarczające klientom końcowym usługi z wybranych branż (turystyka, motoryzacja, randki) oraz szeroko rozumianą rozrywkę w internecie (gry, aplikacje, video i muzyka).

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem