Twisto wydłużył czas na zapłatę za zakupy online dla niezarejestrowanych klientów do 30 dni

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Twisto wydłużył czas na zapłatę za zakupy online dla niezarejestrowanych klientów do 30 dni

Udostępnij:

Twisto, fintech oferujący płatności odroczone w sklepach internetowych i stacjonarnych, wydłużył czas na zapłatę za zakupy online dla niezarejestrowanych klientów do 30 dni. Dotychczas było to 21 dni, wydłużony okres na zapłatę obowiązuje od 7 czerwca 2021 r.

– Wydłużenie terminu zapłaty za zakupy do 30 dni zbiega się w czasie z wdrożeniem Twisto w kolejnych 15 tysiącach sklepów internetowych. Tym samym nasi niezarejestrowani klienci mogą z nami robić zakupy w przeszło 30 tys. e-sklepów ze wszystkich branż, od Pizzy Hut, przez Ochnik, Venezia, Unisono, Top Secret, New Balance, GoSport po Vision Express i Szkla.com i cieszyć się najwygodniejszymi i najbezpieczniejszymi zakupami na rynku – mówi Adam Miziołek, country manager Twisto w Polsce.

Aby dokonać płatności z Twisto wystarczy wejść na stronę sklepu, złożyć zamówienie, a następnie jako metodę płatności wybrać Twisto lub Twisto PayU Płacę Później. Dzięki temu kupujący zyskuje 30 dni na uregulowanie należności bez dodatkowych kosztów – może sprawdzić produkt i zapłacić za niego, dopiero gdy postanowi zatrzymać zakup. Twisto przypomina kupującemu o zbliżającym się terminie zapłaty mailowo i SMS-owo. Należność można uregulować szybkim przelewem, przelewem tradycyjnym lub BLIK-iem. W przypadku płatności przez konto Twisto klient może odroczyć płatność nawet do 45 dni.

Twisto współpracuje z PayU i Comperia.pl

W styczniu 2021 r. Twisto rozpoczęło współpracę z PayU, liderem płatności online w Polsce. W jej ramach płatności odroczone z Twisto dostępne są w ponad 30 tysiącach największych polskich i międzynarodowych e-sklepach. Od połowy drugiego kwartału również klienci platformy ComperiaRaty oraz e-sklepów współpracujących z Comperią mogą odraczać płatności z Twisto.

– Naszym priorytetem na drugą połowę 2021 roku jest jeszcze bardziej dynamiczny rozwój niż dotychczas. Chcemy nie tylko umocnić pozycję lidera płatności odroczonych w Polsce pod względem liczby sklepów partnerskich, ale także przyczynić się do wzrostu popularności rozwiązania buy now pay later wśród konsumentów i merchantów jako bezpiecznej i wygodnej metody płatności – dodaje Adam Miziołek.

Rejestracja w Twisto

Zarejestrowani klienci Twisto otrzymują kartę Twisto, dzięki której mogą odroczyć płatność w każdym sklepie – internetowym (także w sklepach, które nie wdrożyły Twisto jako metody płatności) i stacjonarnym. W ich przypadku czas na uregulowanie należności wynosi do 45 dni (do 15. dnia następnego miesiąca). Rejestracja w Twisto to opcja dla osób, które chciałyby płacić z Twisto w każdym sklepie i dokonywać większych wydatków. Zarejestrowani użytkownicy zyskują wyższy miesięczny limit na wydatki i możliwość zarządzania nimi przez aplikację, tj. podzielenie płatności na 3 raty za 0 zł czy przesunięcie płatności o kolejny miesiąc, jeżeli zajdzie taka potrzeba.