Twój pies narobił na trawnik? Ta aplikacja znajdzie chętnego, który to posprząta

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

– Wspaniale jest posiadać psa, ale sprzątać po nim już nie – mówi mężczyzna, który reklamuje Pooper. Zachęca także, żeby znaleźć kogoś, kto sprzątnie z trawnika kupę naszego pupilu. Do tego właśnie służy ta aplikacja.

fot. zrzut ekranu z filmu reklamującego Pooper, YouTube | modyfikacja: 632×348

Zasada działania Poopera jest prosta. Wychodzisz z psem na spacer, a gdy ten narobi na trawnik, nie chwytasz jak zwykle za woreczek na kupy i sprzątasz. Zamiast tego wyciągasz z kieszeni smartfona i robisz zdjęcie psim odchodom. Aplikacja wczytuje fotografię, uzupełniasz ją o lokalizację, a następnie informacja o zleceniu wędruje do Scoopera, który posprząta po twoim pupilu.

Ale jak przekonać innych użytkowników, żeby zbierali kupy po czyichś zwierzakach? Płacą im za to twórcy aplikacji, nie widomo tylko – ile. Płacić także muszą użytkownicy Poopera. Do wyboru mają trzy abonamenty: za 15, 25 i 35 dolarów miesięcznie. Różnica między każdym z nich polega na ilości zgłoszeń, które mogą zlecić Scooperom. Jak na razie program jest w fazie testowej, a jego autorzy poszukują beta testerów w San Francisco, Nowym Jorku i Los Angeles.

Przeczytaj poprzedni artykuł z cyklu pt. „Z Product Hunta”.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem