Twoja książka w 200 księgarniach internetowych. Bezpłatna dystrybucja w Ridero

Dodane: 17.01.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Wydawanie książki nigdy nie było tak łatwe! Ridero oferuje bezpłatne przygotowanie publikacji i dystrybucję w ponad 200 e-księgarniach.

Ridero, wydawnictwo dla niezależnych autorów, po raz kolejny rzuca wyzwanie. Każdy może opublikować książkę szybko, łatwo i bezpłatnie. I umieścić ją w ponad 200 księgarniach internetowych. Koniec z pisaniem do szuflady – lepiej opublikować swój tekst i zobaczyć, co się wydarzy. Taka strategia pozwoli nie tylko ulepszyć pisarski warsztat (dzięki uwagom czytelników), ale i zyskać doświadczenie, niezbędne do tego, by każdy twórca mógł się rozwijać.

Kluczowe w publikacji książki jest umieszczenie jej w księgarni. – Dystrybucja e-booków do księgarni internetowych w Ridero jest zupełnie bezpłatna” – mówi doradca Autora w Ridero. – Naszymi partnerami są: Azymut, Legimi, Publio, Virtualo i Alimero (Alimero oferuje druk na żądanie). Książka trafia więc do największych księgarni internetowych. Na naszej liście jest ich ponad 200. Jaki jest cel tak szerokiej dystrybucji? Przede wszystkim widoczność książki w sieci. Czytelnicy korzystają z bardzo wielu księgarni internetowych, więc obecność w ponad 200 z nich sprawia, że duża grupa potencjalnych odbiorców może zapoznać się z publikacją. Ridero współpracuje z najważniejszymi graczami i e-booki trafiają do najpopularniejszych księgarni internetowych. Tak szeroka dystrybucja w ważnych kanałach sprzedaży może być szansą dla każdego autora, zarówno początkującego, jak i doświadczonego.

A kto publikuje w Ridero? Wszyscy. Blogerzy, poeci, prozaicy, dziennikarze, naukowcy i autorzy poradników. Autor samodzielnie decyduje, jak ma wyglądać jego książka. W styczniu 2017 ponad 70 000 osób w Polsce i na świecie skorzystało z możliwości bezpłatnej publikacji w Ridero, stawiając pierwszy krok na drodze do pisarskiej kariery.

Informacje o Ridero – inteligentny system wydawniczy dla niezależnych autorów. Platforma Ridero pozwala autorom w ciągu kilku minut bezpłatnie przekształcić tekst (np. plik Worda) w prawdziwą książkę w formacie elektronicznym i/lub książkę gotową do druku, z możliwością jej sprzedaży w księgarniach internetowych. Platforma Ridero działa od 2013 roku. Jej polska wersja powstała w roku 2014. . Swoje książki w bezpłatnym systemie opublikowało ponad 70 000 autorów. Ridero to jedyny inteligentny system wydawniczy w Polsce.

fot. pexels.com

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem