TwojeDni.pl w staraniach – w oczekiwaniu – w macierzyństwie

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Portal TwojeDni.pl to nowe miejsce dla kobiet planujących ciążę i młodych mam. Serwis ten nie jest jednak kolejnym serwisem społecznościowym. Jego głównym założeniem jest dostarczenie kobietom wygodnych, nowoczesnych narzędzi internetowych umożliwiających…

Portal TwojeDni.pl to nowe miejsce dla kobiet planujących ciążę i młodych mam. Serwis ten nie jest jednak kolejnym serwisem społecznościowym. Jego głównym założeniem jest dostarczenie kobietom wygodnych, nowoczesnych narzędzi internetowych umożliwiających prowadzenie np. obserwacji cyklu menstruacyjnego on-line, karty ciąży czy książeczki zdrowia dziecka.


Dostępne w serwisie funkcjonalności on-line podzielone są na trzy główne działy: dla kobiet starających się o dziecko, będących w ciąży oraz w pierwszych tygodniach i miesiącach macierzyństwa.

Dla kobiet starających się o dziecko serwis TwojeDni.pl oferuje prowadzenie zapisów on-line z obserwacji cyklu menstruacyjnego takie jak zmiany podstawowej temperatury ciała, położenia szyjki macicy czy wyglądu śluzu. Obserwacje te bywają bardzo pomocne przy staraniach o dziecko, gdyż pozwalają na precyzyjniejsze określenie momentu owulacji a tym samym zwiększenie szans na poczęcie dziecka. Dodatkowo w serwisie można dokonać automatycznej analizy cyklu lub skorzystać z pomocy (niezależnego światopoglądowo) eksperta z zakresu naturalnych metod rozpoznawania płodności.

Kobietom będącym w ciąży serwis oferuje prowadzenie Karty Ciąży on-line, w której obok czysto medycznych informacji możliwe jest notowanie swoich odczuć, wagi czy obwodu brzucha. Dzięki Karcie Ciąży on-lnie żadne z ważnych informacji nie zagubią się i zostaną na pamiątkę długich dni oczekiwania.

Młodym mamom w pierwszych dniach z dzieckiem serwis TwojeDni.pl proponuje prowadzenie Książeczki Zdrowia on-line, w której jest możliwość notowania wizyt lekarskich, szczepień, alergii i innych ważnych informacji o dziecku – tak by w przypadku zagubienia papierowej jej wersji była możliwość odtworzenia najważniejszych informacji. Ponad to, serwis proponuje skorzystanie z wygodnego Notatnika Karmienia dziecka czy zapisywania jego umiejętności w kolejnych tygodniach i miesiącach życia.

Wszystkim użytkowniczkom udostępniony jest Terminarz z opcją powiadomień smsowych oraz Forum i Dział Ogłoszeń. Wszystko w jednym miejscu i w funkcjonalnej formie. Serwis TwojeDni.pl to także artykuły, w których użytkowniczki znajdą „nie lukrowaną” prawdę o staraniach, ciąży i macierzyństwie – czasem zabawnie, czasem strasznie ale zawsze prawdziwie i bez „jedynie słusznej” ideologii.

źródło: informacja prasowa