Tylko do 28 czerwca trwa nabór do Szkoły Pionierów PFR

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Tylko do 28 czerwca trwa nabór do Szkoły Pionierów PFR

Udostępnij:

Dostęp do światowej klasy ekspertów, networking i pokaźna dawka wiedzy – między innymi na to mogą liczyć uczestnicy Szkoły Pionierów PFR. Jeśli chcesz wziąć udział w programie, pospiesz się. Nabór trwa do 28 czerwca.

Szkoła Pionierów PFR to międzynarodowy program edukacyjny skierowany do polskich przedsiębiorców i wizjonerów, którzy chcą budować technologiczne startupy.

Podczas trzech tygodni trwania programu każdy z uczestników weźmie udział w intensywnych warsztatach, które poprowadzą eksperci specjalizujący się w różnych obszarach innowacyjności i przedsiębiorczości. Dzięki ich zaangażowaniu zgłębisz tajniki rozwoju osobistego oraz dowiesz się, jak budować zespół, walidować rynek, prowadzić sprzedaży i marketingu, a także poznasz dostępne źródła finansowania.

Ale to nie wszystko, bo wiosną 2021 roku najlepsze zespoły otrzymają możliwość zagranicznego wyjazdu i skalowania swoich firm na międzynarodowych rynkach. Dla przykładu, poprzednie edycje Szkoły Pionierów PFR wieńczyło trwające tydzień, ekskluzywne szkolenie na prestiżowym Uniwersytecie Cambridge.

Dlaczego warto wziąć udział w Szkole Pionierów PFR?

1. Networking – każdy z uczestników programu poznaje w jego trakcie rozmaitych ekspertów, pod których okiem rozwija swój projekt. Wewnętrzna sieć kontaktów Szkoły Pionierów PFR to nieoceniony zasób, który pomaga uczestnikom pozyskać klientów, partnerów biznesowych i potencjalnych inwestorów.

2. Klub Pionierów PFR – networking podczas Szkoły Pionierów PFR to jedno. Możliwość dalszego budowania sieci kontaktów gwarantuje Klub Pionierów PFR. Czym jest Klub Pionierów PFR? Miejscem, w którym absolwenci Szkoły Pionierów PFR, mają okazję poznać ekspertów zajmujących się nowymi technologiami i biznesem. Podczas tematycznych spotkań uczestnicy kontynuują naukę w zakresie innowacji i przedsiębiorczości pod okiem topowych polskich startupowców, a także wymieniają się wiedzą z kolegami i koleżankami poznanymi w programie. Po dwóch edycjach Szkoły Pionierów PFR już 100 absolwentów jest członkami Klub Pionierów PFR.

3. Uczestnicy Szkoły Pionierów PFR osiągają sukcesy. Oto przykłady:

  • Hubert Mrozek z Magnetiqa pozyskał finansowanie od prywatnego inwestora w wysokości 250 tys. zł oraz zebrał kolejne 250 tys. zł podczas zbiórki crowdfundingowej.
  • Adrian Piwko z Pora na Pola pozyskał prawie 500 tys. zł na rozwój swojego projektu podczas zbiórki crowdfundingowej.
  • Mateusz Stasiak z Trainers.org dzięki Szkole Pionierów PFR przeanalizował całą dotychczasową ścieżkę rozwoju swojego biznesu i zaplanował strategię na kolejne miesiące funkcjonowania.
  • Paweł Narolski i Mateusz Tomiczek z CurieOne dzięki Szkole Pionierów PFR przekonali się, że praca nad polskim elektrycznym samochodem autonomicznym jest w zasięgu możliwości.
  • Bartosz Dec, inicjator projektu edukacyjnego, dzięki Szkole Pionierów spojrzał na własną ścieżkę rozwoju z zupełnie innej, szerszej perspektywy, co pozwoliło mu lepiej zrozumieć, co tak naprawdę jest potrzebne, żeby okazała się sukcesem.

Przekonaj się, czy Szkoła Pionierów PFR jest dla Ciebie i obejrzyj webinar:

Jeśli chcesz wziąć udział w Szkole Pionierów PFR, pospiesz się. Nabór trwa tylko do 28 czerwca tego roku – APLIKUJ.