Tyype - odzyskaj kontrolę nad kursorem na swoim Androidzie

tyype odzyskaj kontrole nad kursorem na swoim androidzie
Udostępnij:
Warszawski lab mobilny Appvetica, opublikował dzisiaj Androidową wersję swojego świetnie przyjętego na świecie edytora tekstu sterowanego gestami Tyype. Tyype na Androida jest klawiaturą systemową, która pozwala na jakościowo szybsze i bardziej precyzyjne pisanie i edycję tekstów. W porównaniu do zw

Warszawski lab mobilny Appvetica, opublikował dzisiaj Androidową wersję swojego świetnie przyjętego na świecie edytora tekstu sterowanego gestami Tyype. Tyype na Androida jest klawiaturą systemową, która pozwala na jakościowo szybsze i bardziej precyzyjne pisanie i edycję tekstów. W porównaniu do zwykłych klawiatur różni się dodanym touchpadem, dzięki któremu można szybko sterować kursorem i podświetlać znaczne fragmenty tekstu. Tyype działa systemowo, to znaczy, że można go używać w każdej aplikacji zainstalowanej na urządzeniu.

Touchpad rozpoznaje wiele gestów, umożliwiających przykładowo szybkie poruszanie kursorem po tekście, zaznaczanie dużych jego fragmentów, przeskakiwanie między słowami i wycinanie/ kopiowanie/wklejanie. Dzięki touchpadowi użytkownicy mogą wreszcie pisać z dokładnością i wydajnością wcześniej niespotykaną na urządzeniach z Androidem.

Tyype jest dostępny w Google Play za 1,2 euro, lub jako 5-dniowy darmowy trial.
Trial dostępny jest tutaj: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appvetica.tyype
Wersia pro tutaj: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appvetica.tyypepro

Jak działa Tyype na Androida można również zobaczyć na demo: http://www.youtube.com/ watch?v=xyf4LqpKGBA&hd=1

źródło: informacja prasowa