U21.pl w finale Start with e-nnovation!

Dodane: 21.09.2011

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Wczoraj dotarła do nas bardzo dobra wiadomość o dostaniu się projektu U21, serwisu dla młodych piłkarzy i trenerów, do finału konkursu organizowanego przez Allegro – Start with e-nnovation.

Wczoraj dotarła do nas bardzo dobra wiadomość o dostaniu się projektu U21, serwisu dla młodych piłkarzy i trenerów, do finału konkursu organizowanego przez Allegro – Start with e-nnovation.

Dla przypomnienia, projekt został stworzony przez Macieja Chmielewskiego, project managera oraz Przemysława Bazanowskiego, analityka zajmującego się wprowadzaniem nowych funkcjonalności w serwisie oraz kontaktem z użytkownikami. U21.pl to startup skierowany przede wszystkim do młodych piłkarzy, trenerów oraz menedżerów, którzy mogą znaleźć w serwisie piłkarzy, a ci mogą zagościć w reprezentowanych przez nich klubach. Projekt został sfinalizowany z własnych pieniędzy, mimo to zachwyca funkcjonalnością i jak widać zdobywa coraz więcej sukcesów na polskim rynku.

Jak dowiadujemy się od Macieja Chmielewskiego, redaktora U21.pl, Start with e-nnovation jest pierwszym konkursem, w którym bierze udział ten startup.

Kiedy rok temu wystartowaliśmy z U21.PL postawiliśmy sobie jasno określone cele, do których staramy się konsekwentnie dążyć. Między innymi dzięki takim konkursom możemy dowiedzieć się jak postrzegają nasz projekt specjaliści z branży IT i czy droga, którą wybraliśmy jest właściwa. Dziś wiemy, że idziemy w dobrym kierunku, że nasz projekt ma duże szanse na to, aby zaistnieć w sieci – komentuje Chmielewski.

Czego spodziewają się po udziale w Start with e-nnovation? Twórcy projektu liczą na to, że zostaną zauważeni i będą mieli szansę pozyskać inwestora, który pozwoli na skuteczniejszą realizację celów i pomoże w rozwoju projektu. U21.pl będzie konkurował z takimi startupami jak:

  • Chorwacki Mediatoolkit – narzędzie do analizy treści w sieci,
  • Projekt z Irlandii: BalconyTv – nowy sposób na promocję muzyki w internecie,
  • Startup Ignasa Mikalajunasa z Litwy, BusyFlow – platforma ułatwiająca pracę i zarządzanie projektami,
  • Rodem z Francji: docTrackr – aplikacja pomagająca w zarządzaniu dokumentami,
  • Startup prosto z Egiptu: SuperMama – platforma dla nowoczesnych mam,
  • Nubink – aplikacja do e-learningu, za którym stoi Cristian Sandval z Hiszpanii.

Całemu zespołowi U21 życzymy sukcesów i trzymamy kciuki za wygraną!

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem