Uber Eats i Costa Coffee łączą siły w Warszawie

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Uber Eats i Costa Coffee łączą siły w Warszawie

Udostępnij:

Brytyjska sieć kawiarni Costa Coffee rozpoczyna w Warszawie współpracę z Uber Eats, czyli platformą do zamawiania jedzenia z dowozem.

Warszawscy miłośnicy kawy mogą się cieszyć. Od tej pory mogą za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji zamówić ulubioną kawę lub wybrane produkty z oferty Costa Coffee z dostawą do domu czy biura. Niezależnie od tego, czy smakosze mają ochotę na małą czarną, apetycznego wrapa, czy kawałek ciasta na popołudniowy deser, mogą je od dziś zamawiać w aplikacji Uber Eats.

Darmowa dostawa

Z okazji współpracy z Costa Coffee firma Uber Eats przygotowała dla wszystkich miłośników kawy bezpłatną dostawę, aktywną przez najbliższe dwa tygodnie. W aplikacji Uber Eats użytkownicy mogą zamawiać ulubione napoje i przekąski z kawiarni Costa Coffee z niektórych najpopularniejszych lokali w Warszawie, w tym m.in. z Galerii Mokotów, CH Wola Park, Galerii KEN, kawiarni na Tamce czy Francuskiej.

– Współpraca z Uber Eats jest odpowiedzią na potrzeby wielbicieli Costa Coffee szukających sposobów na delektowanie się naszą wspaniałą kawą w sposób szybki i wygodny. Dostarczając ją prosto do ich domów, biur czy innych miejsc spotkań, sprawiamy, że marka Costa Coffee staje się jeszcze bardziej dostępna. Z niecierpliwością czekamy na rezultaty pilotażowej akcji w Warszawie i wykorzystanie wyników do zbadania, w jaki sposób możemy zaoferować klientom jeszcze doskonalszą obsługę – mówi Wojciech Skoczylas, Retail Director Costa Poland & Latvia.

– Jesteśmy niezmiernie dumni i cieszymy się, że Costa Coffee została naszym kolejnym partnerem. Od teraz warszawscy smakosze kawy mogą ją zamawiać za jednym kliknięciem w aplikacji – niezależnie od tego, czy będzie to poranny, pobudzający napój w domu, czy popołudniowa mała czarna w biurze – komentuje Jakub Pietraszek, General Manager, Uber Eats Polska.

Restauracje Costa Coffee objęte akcją:

  • ul. Wańkowicza 1 (Kabaty),
  • ul. Ciszewskiego 15 (Ursynów),
  • ul. Górczewska 212/226 (Bemowo),
  • ul. Wołoska 22 (Mokotów),
  • ul. Francuska 12 (Praga Południe, Saska Kępa),
  • ul. Tamka 29 (Śródmieście, Powiśle),
  • ul. Sienna 75 (Wola),
  • Al. Lecha Kaczyńskiego 14 (Śródmieście),
  • ul. Światowida 41 (Białołęka, Tarchomin),
  • ul. Grochowska 207 (Praga Południe).

W celu skorzystania z oferty w aplikacji Uber Eats należy wpisać kod promocyjny COSTA, by cieszyć się darmową dostawą.