Uber Eats trafia do Lublina

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Uber Eats trafia do Lublina

Udostępnij:

Lublin jest kolejnym, 10 już miastem w Polsce, do którego trafia Uber Eats, czyli usługa pozwalająca na zamawianie jedzenia z lokalnych restauracji poprzez aplikację w smartfonie.

Mieszkańcy stolicy województwa lubelskiego mogą już zamawiać w Uber Eats dania z ponad 100 lokali, serwujących zróżnicowaną kuchnię. Na liście restauracji są zarówno te serwujące specjały kuchni polskiej, jak również włoskiej, amerykańskiej, meksykańskiej czy ze smakami Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Aktualnie w Lublinie z platformy Uber Eats korzysta ponad 100 restauracji, ale firma rozmawia już z kolejnymi lokalami.

Wśród lubelskich knajpek na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza pięć lokali, które podbijają kubki smakowe zarówno mieszkańców Lublina, jak i turystów odwiedzających stolicę Lubelszczyzny. Teraz, dzięki możliwości zamówienia dań w dostawie za pośrednictwem Uber Eats, lublinianie mogą sprawdzić, jakie specjały wychodzą od szefów kuchni między innymi w tych lokalach:

  1. Stół i Wół – burgery/kuchnia amerykańska
  2.  Lodziarnia Portofino – lody
  3. Al Nero – pizza/kuchnia włoska
  4. ZATAR mezze & hummus & grill – restauracja serwująca smaki Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej
  5. Muuucho Tex Mex Grill – kuchnia meksykańska

Pełna lista restauracji współpracujących z Uber Eats w Lublinie obejmuje ponad 100 lokali.

Skorzystaj ze zniżki, zamów i wygraj w konkursie

W celu skorzystania z oferty Uber Eats w Lublinie należy pobrać aplikację na swojego smartfona. Użytkownicy telefonów z systemem operacyjnym Android znajdą ją w sklepie Google Play. Z kolei posiadacze smartfonów Apple z systemem iOS pobiorą ją ze sklepu App Store. Następnie, po uruchomieniu aplikacji, w zakładce „Promocje” lublinianie korzystający z aplikacji po raz pierwszy mogą wpisać kod promocyjny LublinStart i cieszyć się zniżką, wybierając dania spośród ponad 100 dostępnych w usłudze restauracji. Z okazji startu aplikacji w Lublinie, Uber Eats przygotował dla mieszkańców także dwa konkursy.

Pierwszy z nich trwa od 18 czerwca do końca miesiąca i może w nim wziąć udział każdy użytkownik, który dokona minimum jednego zamówienia, wysyłając sms na odpowiedni numer. Do wygrania są hulajnogi elektryczne, jeździki elektryczne, głośniki bluetooth i kupony o wartości 100 zł do wykorzystania w Uber Eats.

Drugi konkurs zostanie przeprowadzony podczas wydarzenia Sound of Gravity. W trakcie jego trwania za pomocą specjalnego kodu należy dokonać co najmniej jednego zamówienia ze zniżką i wysłać smsa. Na laureatów czekają przejazdy samochodami wyścigowymi oraz vouchery do Energylandii.