Uber Eats wchodzi do Kielc

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

uber eats

Udostępnij:

Kulinarna mapa Uber Eats zyskała nowe województwo. Popularna aplikacja do zamawiania jedzenia weszła właśnie do stolicy regionu – Kielc. Od dziś mieszkańcy mogą zamawiać dania z ponad 30 restauracji dostępnych na platformie. Na start, dla wszystkich nowych użytkowników w Kielcach przygotowano zniżki o wartości 15 zł na 3 pierwsze zamówienia. Kielce są już 19 polskim miastem, w którym użytkownicy mogą korzystać z aplikacji Uber Eats.

Choć tradycyjna kuchnia regionu świętokrzyskiego oparta była na prostych składnikach, takich jak ziemniaki, kasza czy mleko, dziś region oferuje nie tylko historyczne potrawy w nowoczesnym wydaniu, lecz także kuchnie z różnych zakątków świata. Turyści i mieszkańcy mogą już zamawiać je także za pośrednictwem swoich smartfonów.

Uber Eats: z czym to się je?

Uber Eats to intuicyjna aplikacja mobilna łącząca użytkowników z restauracjami oraz dostawcami – partnerami Ubera, którzy oferują możliwość dowozu wybranego posiłku w czasie szybszym, niż było to możliwe do tej pory. Co istotne, w Uber Eats nie ma minimalnej kwoty zamówienia. Nie trzeba zatem spełnić wymogu osiągnięcia określonego pułapu cenowego, aby restauracja przyjęła nasze zamówienie.

Od kliknięcia wybranego dania w aplikacji i złożenia zamówienia, do przyjazdu kuriera upływa zazwyczaj poniżej 32 minut. Trasę dostawcy można śledzić na bieżąco na mapie w aplikacji, podobnie jak ma to miejsce w przypadku korzystania z aplikacji Uber do zamawiania przejazdu. Użytkownik wie też, o której godzinie dotrze do niego dostawca. Płatność za jedzenie pobierana jest z podpiętej do aplikacji karty bankowej.

Lokalne, kieleckie smaki w menu Uber Eats

Menu restauracji serwujących dania w Kielcach, z których można je zamawiać przy pomocy Uber Eats, jest bardzo szerokie. Znajdują się w nim m.in. zarówno dania tradycyjnej kuchni polskiej, jak i specjały kuchni amerykańskiej, japońskiej czy indyjskiej.

TOP 5 restauracji w Kielcach:

  • ZapieCKanki– zapiekanki, które pokochały tysiące Kielczan. Zamawiając Mirka Handlarza lub Cinkciarza, można odkryć klasyczne połączenia oraz nietypowe wariacje na temat składników, a wszystko to pod oryginalnymi nazwami. Proste, tanie i przepyszne – trzy słowa, które najlepiej opisują ZapieCKanki.
  • KushKing House – wyjątkowa restauracja indyjska. Dania przygotowywane od podstaw zachwycają swoim smakiem oraz wyglądem. Bogaty wybór dań mięsnych i wegetariańskich sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
  • Bo Burger and Fries – Lokal Bo na gastronomicznej mapie Kielc funkcjonuje od 2016 roku. Bułka z lokalnej piekarni,mięsa przyrządzane na miejscu,wysoka jakość produktów i autorskie sosy do burgerów i frytek belgijskich to sekret sukcesu restauracji założonej z pasji do gotowania dla innych.
  • Okami Sushi – smaki Japonii w najlepszym wydaniu i prawdziwa podróż do Kraju Kwitnącej Wiśni. Bogate menu znajdzie swoich zwolenników wśród wielbicieli sushi, wegetarian, a także dzieci.
  • Sezonova– kuchnia polska z międzynarodowymi akcentami. Choć lokal na gastronomicznej mapie miasta jest od niedawna, to wiele dań, w tym ravioli z kaczki w sosie szałwiowym już cieszy się dużą popularnością.

Pełna lista restauracji współpracujących z Uber Eats w Kielcach obejmuje ponad 30 lokali.

Promocje na start dla użytkowników…

Z okazji debiutu Uber Eats w Kielcach dla nowych użytkowników przygotowano zniżki o wartości 15 zł na 3 pierwsze zamówienia na platformie.

Pierwszym krokiem do skorzystania z nich jest… zainstalowanie na swoim smartfonie aplikacji Uber Eats. Drugim jest wpisanie w zakładce „Promocje” kodu promocyjnego: KIELCE45. Trzeci, to już właściwie formalność – wyszukanie na liście ulubionych dań spośród dostępnych restauracji i złożenie zamówienia. Kody promocyjne obowiązują do 23.01.2020 r. Osoby korzystające z Uber Eats po raz pierwszy mogą składać zamówienia z ponad 30 restauracji w Kielcach, serwujących dania zróżnicowanych kuchni świata.

… i dostawców chcących zarobić nawet 30zł/h

Uber Eats jest platformą pozwalającą restauracjom na dostęp do największej w Polsce bazy kurierów, a użytkownikom zapewnia dzięki temu szybki czas realizacji zamówień. Dla zainteresowanych współpracą z aplikacją, firma przygotowała na start specjalną promocję: co najmniej 30zł na godzinę, po spełnieniu warunków określonych w promocji: t.uber.com/gwarancjegodzinowe

Aplikacja dostępna jest w sklepachGoogle Play iAppStore.

Uber Eats w Polsce

W Polsce usługa Uber Eats działa już od ponad 2 lat. Pierwszym miastem, w którym Uber Eats wystartował, była Warszawa. Dzisiaj jest dostępny w 19 miastach w Polsce. Oprócz stolicy, i Kielc, które dołączają właśnie do platformy, są to: Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Łódź, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Toruń, Gliwice, Sosnowiec, Białystok, Szczecin, Zabrze oraz Rzeszów. Polska jest jednym z największych rynków dla Uber Eats w całej Europie.