Uber rozwozi choinki w ramach ogólnopolskiej akcji #UberCHOINKA

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Z pomocą przy świątecznych przygotowaniach przychodzi Uber. W ramach akcji UberCHOINKA w środę 16 grudnia, od godziny 15:00 do 21:00, użytkownicy aplikacji będą mogli zamówić świąteczne drzewko do swojego domu za pomocą jednego kliknięcia w aplikacji.

16 grudnia użytkownicy aplikacji w 7 największych miastach Polski zobaczą specjalny, dedykowany akcji przycisk, dzięki któremu w środę już od 15:00 będą mogli zamówić świąteczną, żywą choinkę prosto do swojego domu, bez konieczności tracenia czasu na stanie w kolejkach i kłopotliwego transportu świątecznego drzewka. Organizatorzy pomyśleli o wszystkim – UberCHOINKA to nie tylko wysokiej jakości jodła kaukaska, ale też wygodna drewniana podstawka, by od razu postawić choinkę na honorowym miejscu w domu. Koszt dla użytkownika to 70 zł.

Dla wszystkich tych, którzy nie są jeszcze użytkownikami aplikacji, Uber przygotował specjalny kod promocyjny, dzięki któremu nowi użytkownicy rejestrując się dostaną 50zł do wykorzystania na pierwszy darmowy przejazd. Przy rejestracji wystarczy wprowadzić kod CHOINKA. Otrzymany darmowy przejazd nowi użytkownicy będą mogli wykorzystać po zakończeniu akcji.

UberCHOINKA nie jest pierwszą tego typu akcją Ubera w Polsce. Poprzednio Uber organizował m.in. lokalną akcję w Poznaniu: Rogale na Żądanie, oraz ogólnopolskie UberICECREAM, czy też warszawskie UberPączki. Na całym świecie firma oferuje różne usługi, gdzie za pomocą jednego kliknięcia, poza samochodem, można m.in. zamówić łódkę, helikopter czy ciepły lunch w ramach UberEATS.

fot. materiały prasowe