Ultimate.ai zwycięzcą półfinału fintech ABSL Start-Up Challenge

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Ultimate.ai zwycięzcą półfinału fintech ABSL Start-Up Challenge

Udostępnij:

Podczas wydarzenie zorganizowanego przez ABSL zaprezentowało się 8 startupów, które zostały zakwalifikowane do półfinału konkursu spośród ponad 100 zgłoszeń. Jury półfinału fintech ABSL Start-Up za najlepszy startup uznało Ulitmate.ai.
Startup, który opracował narzędzie dla biznesu wykorzystujące sztuczną inteligencje (w tym deep learning i pełną integrację systemu centrum obsługi klienta), by szybciej reagować na potrzeby klientów przy zachowaniu wysokiej jakości customer service, pokonał aż 7 mocnych konkurentów. To  on zaprezentuje się w finale konkursu. Wraz ze zwycięzcami pozostałych trzech wertykałów (HR Tech, Sales & Marketing Tech, Robotics & Proces Automation) wystąpi na czerwcowej konferencji ABSL Summit, której gościem specjalnym i głównym mówcą będzie Prezydent Bill Clinton.

Citi, które w tym roku objęło wiodące partnerstwo nad wertykałem fintech, doskonale dostrzega zmiany jakie zachodzą w sposobie korzystania z usług finansowych, czy w modelu obsługi jakiego klienci oczekują obecnie od dostawców. To głównie za sprawą technologii, która stała się jednym z najważniejszych czynników zmian na rynku usług finansowych.

– Citi stale poszukuje innowacyjnych rozwiązań i implementuje te z nich, które pozwalają dostarczać naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Cieszymy się, że dzięki zaangażowaniu w ABSL Start-Up Challenge możemy wspierać przedsiębiorców, których nietuzinkowe pomysły ulepszają rynek finansowy. Dynamicznie zmieniające się środowisko fintech idzie w parze ze wzrastającymi oczekiwaniami klientów, którzy potrzebują innowatorskich, a przy tym bezpiecznych oraz komfortowych w użytkowaniu rozwiązań, a  takie zdecydowanie mieliśmy szansę poznać podczas półfinału konkursu – podkreśla Iwona Dudzińska, Managing Director Citi i wiceprezes ABSL.

– Tegoroczny półfinał wertykału fintech ABSL Start-Up Challenge wyłonił 1 zwycięzcę, ale warto zaznaczyć, że 7 pozostałych zakwalifikowanych startupów to także wyjątkowo mocne merytorycznie zespoły. Tutaj widzimy realną szansę na współpracę w przyszłości. Wiemy, że jednym ze sposobów na wprowadzenie nowych rozwiązań i technologii w dużych korporacjach jest współpraca ze startupami. Na każdym etapie taka współpraca jest korzystna dla obu stron – mówi Łukasz Czajkowski, zarządzający projektem z ramienia ABSL.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem