UNOBRUSH: Szczoteczka, która sama umyje Ci zęby w 6 sekund

Dodane: 22.11.2018

Julia Gugniewicz

Udostępnij:

Kopenhaski startup stworzył rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie u każdego z nas – szczoteczka UNOBRUSH, którą umyjemy zęby w 6 sekund, bez używania rąk.

UNOBRUSH to innowacyjny pomysł kopenhaskiego startupu. Owa szczoteczka dokładnie myje zęby w zaledwie 6 sekund, a co więcej do tej czynności nie będziemy już potrzebować rąk. Dodatkowo, urządzenie jest w stanie wyczyścić aż 99% powierzchni zębów i przestrzeni międzyzębowych, dzięki swojej ergonomicznej budowie, która dopasowuje się do każdej jamy ustnej, oraz tworzywa, z jakiego jest wykonany wkład myjący.

Twórcy zapewniają, że stacja ładująca szczoteczkę oczyszcza urządzenie po każdym użyciu za pomocą światła UV. Co więcej, UNOBRUSH jest też jedną z pierwszych na świecie ekologicznych szczoteczek, bo zużywa o 95% mniej energii niż szczoteczki elektryczne.

UNOBRUSH w październiku br. wystartowało z kampanią crowdfundingową na Kickstarterze. W niecałe dwa miesiące twórcom udało się zebrać ponad milion dolarów. Produkcja szczoteczki oraz pierwsze wysyłki zaplanowane są na maj 2019 roku.