UPC Biznes szuka przedsiębiorców odważnych w myśleniu

upc biznes szuka przedsiebiorcow odwaznych w mysleniu
Udostępnij:

- Małe firmy to siła napędowa gospodarki, a źródłem ich innowacji jest odwaga w myśleniu - mówi Agnieszka Zawistowska, dyrektor UPC Biznes. Dla przedsiębiorców z pasją i wizją, stworzyła program THINK BIG, który inspiruje do globalnego i technologicznego rozwoju. Jego zwycięzca otrzyma 40 tysięcy złotych.

9 września br. ruszyła druga edycja programu dla małych firm z globalnymi ambicjami THINK BIG. Tegoroczna edycja konkursu organizowanego przez UPC Biznes, skierowana jest do właścicieli mikro i małych przedsiębiorstw. Jeśli chcesz rozwijać swoją firmę w oparciu o innowacyjne technologie i rozwiązania masz szansę wygrać 40 tysięcy złotych i otrzymać możliwość konsultacji pomysłu z mentorami. Wystarczy wypełnić ten formularz.

THINK BIG i sięgaj po sukces

“We share your passion for business” takim hasłem UPC Biznes zaprasza do programu firmy, które już aktywnie działają na rynku. Aby wziąć w nim udział wystarczy działać od minimum roku i przedstawić jurorom niestandardowy pomysł na rozwój swojego przedsiębiorstwa. W ubiegłorocznej odsłonie THINK BIG zwycięzcą został IzzyBike - projekt komercjalizacji roweru bez łańcucha. Jakie pomysły teraz mają szansę przekonać jury?

- Szczególnie cenimy pomysły na biznes wpisujące się w filozofię równowagi między pracą a życiem prywatnym - mówi Agnieszka Zawistowska, dyrektor UPC Biznes. Dodaje, że firmy, które funkcjonują w tak przemyślany i wolny od rutyny sposób, wyznaczają trendy, kreują sposoby myślenia oraz stymulują wzrost gospodarczy, na czym długofalowo zyskuje całe społeczeństwo. Takie właśnie projekty są mile widziane w programie THINK BIG.

Podzielamy pasję do biznesu

Do udziału w konkursie, oprócz głównej nagrody, która wynosi 40 tysięcy złotych, zachęca grono jury. To ono zadecyduje o wygranej. Wśród nich jest m.in. Ramiro Lafarga Brollo - Prezes Zarządu UPC Polska, Bartłomiej Gola - Partner Zarządzający SpeedUp Venture Capital Group, Artur Kurasiński - bloger i przedsiębiorca, Łukasz Wejchert - założyciel firmy Dirlango oraz Dariusz Żuk - Prezes i współtwórca Polski Przedsiębiorczej.

Zgłoszenia zawierające opis dotychczasowej działalności przedsiębiorstwa oraz projekt rozwoju biznesu firmy należy przesyłać za pośrednictwem formularza on-line dostępnego od dziś na http://thinkbig.upc.pl/, nie później niż do 7.11. Drugi etap programu, który wystartuje w drugiej połowie listopada, szczególnie silnie zaangażuje w proces selekcji finałowej dziesiątki Think Big fanów strony https://www.facebook.com/UPCbiznes na Facebooku.

Zdobywcy dwóch drugich miejsc zdobędą po 20 000 zł. Dodatkowo, każdy ze zwycięzców weźmie udział w sesjach mentorskich 1 na 1 z ekspertami UPC Biznes oraz praktykami biznesu. - Zgodnie z hasłem kampanii - ‘We share your passion for business’, poszukujemy firm, które łączą pasję ze swoją działalnością, (...) kreują sposoby myślenia oraz stymulują wzrost gospodarczy – wyjaśnia Agnieszka Zawistowska, dyrektor UPC Biznes.