Upoluj karty „Negocjacyjne zoo. Strategie i techniki negocjacji w pigułce” [konkurs]

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Jeśli interesują Cię strategie negocjacyjne i chcesz zostać asem negocjacji, to właśnie dla Ciebie wydawnictwo MT Biznes przygotowało wyjątkowe karty „Negocjacyjne zoo. Strategie i techniki negocjacji w pigułce”.

Uwaga: Do rozdania mamy 3 zestawy kart. Pytanie konkursowe pojawi się już w najbliższy poniedziałek w naszym newsletterze. Bądźcie czujni!

Talia „Negocjacyjne zoo. Strategie i techniki negocjacji w pigułce” zawiera 56 kart, dzięki którym zostaniesz asem negocjacji. Na rewersie każdej karty znajdziesz teorię i ćwiczenia dotyczące strategii negocjacyjnych, a na awersie – standardowe symbole z talii kart. Dzięki czemu będziesz mógł zagrać w dowolną grę karcianą i jednocześnie nauczyć się rozpoznawać, kto stoi po drugiej stronie i jakie są jego motywacje.

Negocjacje to gra, podczas której ludzie używają emocji i taktyk, aby przekonać innych, że mają rację. Dlaczego ludzie negocjują? Ponieważ jest to najlepszy sposób na uzyskanie tego, czego akurat chcą. Jak wygrać negocjacje? Sprawić, aby ci uwierzyli – jeżeli to zrobią, to wygrywasz. Jak sprawić, aby mi uwierzyli? Poznaj ich – naucz się z nimi rozmawiać. Uwierz w to, co mówisz – nie udawaj, ale uwierz.

Sięgnij po talię kart prezentującą praktyczne podejście do negocjacji handlowych i zostań ASEM negocjacji.

O autorze

Grzegorz Załuski – doświadczony negocjator, konsultant i trener biznesu. Od wielu lat wspiera działania negocjacyjne: osób prywatnych, managerów i właścicieli firm oraz całych organizacji.

Wieloletni praktyk w zarządzaniu sprzedażą oraz całymi strukturami przedsiębiorstwa. Przez kilkanaście lat pracy zawodowej zajmował wysokie stanowiska managerskie w największych firmach międzynarodowych.

Jako pasjonat procesów negocjacyjnych, w swojej pracy trenerskiej koncentruje się przede wszystkim na efektywności przekazywanej wiedzy, tak aby szybko zamieniała się ona w praktyczne umiejętności.

Czynny mediator, wpisany do wykazu instytucji i osób godnych zaufania w Sądzie Okręgowym w Warszawie. Certyfikowany Coach, współpracujący z managerami najwyższych szczebli oraz właścicielami firm. Certyfikowany hipno-terapeuta, specjalizujący się w hipnozie konwersacyjnej, wspierającej wysiłki perswazyjne. Ekspert mowy ciała, a także certyfikowany Instruktor Programu “YOU CAN’T LIE TO ME” – Body Language Institute w Waszyngtonie. Od wielu lat prowadzi szkolenia grupowe oraz wspomaga doskonalenie klientów w relacjach „face to face”.