UPRISER – biznesowa rewolucja rusza we wrześniu

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Już wkrótce rewolucyjne pomysły biznesowe z branży ITC staną przed szansą na realizację. 10 września na stronie www.upriser.pl uruchomiony zostanie formularz zgłoszeniowy do najnowszej inicjatywy krakowskiego Funduszu Zalążkowego KPT – UPRISER.

Już wkrótce rewolucyjne pomysły biznesowe z branży ICT staną przed szansą na realizację. 10 września na stronie www.upriser.pl uruchomiony zostanie formularz zgłoszeniowy do najnowszej inicjatywy krakowskiego Funduszu Zalążkowego KPT – UPRISER.

Pomysłodawcy zgłaszający się do UPRISER staną do dwuetapowej rozgrywki, w której wygrana jest równoznaczna z wdrożeniem własnego biznesu. W pierwszym etapie spośród wszystkich zgłoszonych projektów wyłonionych zostanie 15 najciekawszych. Z grona właśnie tych pomysłów, wybrane zostaną przynajmniej trzy, które wejdą do UPRISERteam i tym samym złożona zostanie im propozycja wejścia kapitałowego i wsparcia merytorycznego ze strony Funduszu Zalążkowego KPT. Oceny zgłoszeń dokona – złożone z siedmiu znanych i cenionych w biznesie oraz branży ICT osób – UPRISER Committee.

– Kogo szukamy? Chcemy żeby budowany przez nas UPRSIERteam był grupą mocnych projektów celujących w działalność globalną. Dlatego szukamy przede wszystkim projektów wysokojakościowych, pochodzących od pomysłodawców z doświadczeniem w zakresie wdrażania już innych pomysłów, w zakresie funkcjonowania w środowisku start-upowym/spin-offowym oraz pomysłodawców ze środowiska akademickiego – tłumaczy Marcin Bielówka, Prezes Zarządu Funduszu Zalążkowego KPT.

UPRISER sięgając wyżej dał projektodawcom szersze możliwości prezentacji projektu. Oprócz powszechnie stosowanego przy tego typu inicjatywach formularza zgłoszeniowego (na stronie www.upriser.pl), pomysłodawcy mogą wgrać prezentację pdf lub film video opowiadające o projekcie. Stwarza to projektodawcom przestrzeń do wykazania inicjatywy i pomysłowości, a jury konkursu pozwoli ocenić kreatywność, predyspozycje oraz zaangażowanie projektodawcy w zgłaszany projekt.

Więcej informacji o inicjatywie na: www.upriser.pl

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem