UPRISER otwiera drzwi dla najlepszych start-upów!

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Jesteś laureatem inicjatywy, eventu, konkursu start-up`owego lub ścieżki start-up challenge? Wygrałeś ale wciąż szukasz wsparcia dla swojego projektu? Nie czekaj – zgłoś swój pomysł do UPRISER i zawalcz o przepustkę do pierwszego finału inicjatywy realizowanej przez Fundusz Zalążkowy KPT.

Jesteś laureatem inicjatywy, eventu, konkursu start-up`owego lub ścieżki start-up challenge? Wygrałeś ale wciąż szukasz wsparcia dla swojego projektu? Nie czekaj – zgłoś swój pomysł do UPRISER i zawalcz o przepustkę do pierwszego finału inicjatywy realizowanej przez Fundusz Zalążkowy KPT. Najlepszym przedstawimy konkretną ofertę inwestycyjną! W pierwszej edycji zgłoszenia przyjmujemy tylko do 15 stycznia 2013!

Od września br. odwiedziliśmy pięć różnych imprez start-up`owych w Polsce, podczas których zwycięskim projektom wręczaliśmy przepustki do finału UPRISER. Do styczniowego finału, zebraliśmy w ten sposób, grono naprawdę dobrych pomysłów – mówi Marcin Bielówka z Funduszu Zalążkowego KPT. – Mamy jednak dobrą wiadomość dla laureatów innych eventów start-up`owych – są jeszcze wolne przepustki finałowe i można o nie zawalczyć wypełniając formularz na stronie www.upriser.pl. Jest o co walczyć! Finaliści otrzymają bowiem mocne wsparcie merytoryczne od UPRISER Committee. Laureatom styczniowego pitch session zostanie natomiast przedstawiona konkretna oferta inwestycyjna.

Szansę na udział w inicjatywie UPRISER ma każdy dojrzały i rewolucyjny pomysł biznesowy z branży ICT, który zdobył nagrodę lub wyróżnienie w konkursach, festiwalach i innych wydarzeniach zawierających elementy konkursowe. Zaproszenia czekają. Wystarczy podjąć wyzwanie, zgłosić swój projekt i dołączyć do grona najlepszych!

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem