UPRISER z Mobile Trends Conference

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

UPRISER rozpoczął współpracę z jednym z ciekawszych wydarzeń dla branży IT i mobilnych technologii – Mobile Trends Conference & Award. Podczas II edycji tego wydarzenia zostanie przyznana nagroda specjalna w nowej kategorii: MOBILNY START-UP!

UPRISER rozpoczął współpracę z jednym z ciekawszych wydarzeń dla branży IT i mobilnych technologii – Mobile Trends Conference & Award. Podczas II edycji tego wydarzenia zostanie przyznana nagroda specjalna w nowej kategorii: MOBILNY START-UP! Zwycięzca zostanie automatycznie zakwalifikowany do finału UPRISER.

Mobile Trends Conference to niepowtarzalne wydarzenie w branży IT. Podczas dwóch dni konferencji przedstawiane są różne zagadnienia skierowane do dwóch grup odbiorców. Pierwszy dzień: Business Day, poświęcony jest ogólnie mobilnemu internetowi, skierowany do biznesu, managerów firm, agencji reklamowych, agencji interaktywnych, a także do wszystkich zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami i możliwościami w świecie mobilnych technologii. Drugi dzień: Development Day, to techniczne aspekty tworzenia stron i aplikacji mobilnych – skierowany do wszystkich programistów tworzących strony i aplikacje na najpopularniejsze platformy.

Na zakończenie pierwszego dnia konferencji odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród Mobile Trends Award. Nagrody MTA przyznawane są corocznie przez kapitułę konkursową, w której skład wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii. Do tego zacnego grona został zaproszony również prezes Funduszu Zalążkowego KPT – Marcin Bielówka.

Nawiązaliśmy współpracę z jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń roku, jakim jest Mobile Trends Conference. Wraz z organizatorami stworzyliśmy nową kategorię w ramach II edycji MTA – MOBILNY START-UP. Na zwycięzców czekają jedne z ostatnich już zaproszeń do zbliżającego się finału UPRISER. Udział w Mobile Trend Conference to świetna okazja do poznania ludzi z wielką pasją, pomysłowością i talentem – mówi Marcin Bielówka z Funduszu Zalążkowego KPT – Przed nami pracowity początek roku – 15 lutego Startup Weekend Kraków, a tuż po nim 21 lutego Mobile Trends Conference również w Krakowie.

W weekend poprzedzający konferencję, od 15 do 17 lutego br. UPRISER będzie obecny na Startup Weekend Kraków.

Mamy świetne doświadczenia z wcześniejszych edycji Startup Weekendów z Trójmiasta i Poznania. Po krakowskiej edycji spodziewamy się jeszcze więcej pozytywnej energii. Będą to z pewnością trzy dni intensywnej pracy, inspirujących rozmów oraz znakomitych pomysłów – mówi Marcin Bielówka z Funduszu Zalążkowego KPT.

Przed UPRISER’em ostatnie dwie imprezy branżowe. Trzymamy kciuki za wszystkich pomysłodawców i czekamy na zbliżający się wielkimi krokami finał. Przypominamy i zapraszamy laureatów innych inicjatyw start-up`owych do wypełnienia formularza na stronie http://upriser.pl/dolacz-do-upriser-team i tym samym dołączenia do grona UPRISER team.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem