Urodzinowe spotkanie Geek Girls Carrots – społeczności kobiet, które kochają nowe technologie!

urodzinowe spotkanie geek girls carrots spolecznosci kobiet ktore kochaja nowe technologie
Udostępnij:
Z okazji pierwszych urodzin Geek Girls Carrots zapraszamy na wyjątkową edycję Auli Polskiej, która odbędzie się 18 października o godzinie 19:00 w siedzibie Akdademii Leona Koźmińksiego.

Z okazji pierwszych urodzin Geek Girls Carrots zapraszamy na wyjątkową edycję Auli Polskiej, która odbędzie się 18 października o godzinie 19:00 w siedzibie Akdademii Leona Koźmińksiego.

Wyjątkowa okazja, wyjątkowi goście i wyjątkowa oprawa. To wszystko połączy pierwsze urodziny Geek Girls Carrots i 84. spotkanie Auli Polskiej. Podczas tego szczególnego wydarzenia spotkają się miłośniczki i fani nowych technologii, ludzie z pasją, niezwykle kreatywni i przedsiębiorczy, którzy tworzą niesamowitą atmosferę tych spotkań.

Na to jedyne w swoim rodzaju przedsięwzięcie, zapraszamy wszystkich aulowiczów i aulowiczki, uczestniczki spotkań Geek Girls Carrots oraz całą rzeszę fanów i fanek „Marchewek“, którzy wspierają działania społeczności już od roku. Zapraszamy również wszystkich tych, dla których obie inicjatywy były do tej pory nieznane – to idealna okazja, żeby sprawdzić co dzieje się w technologicznym światku.

Prelegentkami „Marchewkowej Auli“ będą wyjątkowe kobiety, których pasje połączył jeden mianownik - zamiłowanie do nowych technologii.

Agenda spotkania:

  • 19:00 Powitanie
  • 19:10 Patrycja Węgrzynowicz “Nowe języki na JVM: dobre, złe i brzydkie”
  • 19:30 Barbara Strojnowska “Czemu Biologia jest Teraz dziedziną Informatyki”
  • 19:50 Kamila Sidor “O Geek Girls Carrots”
  • 20:10 Helen Pryłowska “O tym czego nie widać”
  • 20:30 Podziękowania
  • 20:45 After party

Wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji na stronie:

http://www.aulageekgirlscarrots.evenea.pl/

Informacje dotyczące dojazdu: Możliwość dojazdu autobusami: 302, 509 oraz tramwajami 16, 20. Dla zmotoryzowanych wskazówki dojazdu pod tym linkiem.

Serdecznie zapraszamy!

źródło: informacja prasowa