Usługi finansowe Pekao Leasing dostępne na portalu Lease-Broker.pl

Dodane: 08.08.2013

Mam Startup

Udostępnij:

Pierwszy polski internetowy broker leasingowy – Lease Broker - rozszerzył swoją ofertę o usługi finansowe świadczone przez Pekao Leasing.

Pierwszy polski internetowy broker leasingowy – Lease Broker – rozszerzył swoją ofertę o usługi finansowe świadczone przez Pekao Leasing.

Innowacyjna na polskim rynku e-usługa oferowana przez portal Lease-Broker.pl pozwala na prezentację, porównanie i wybór ofert leasingu. Przedsiębiorca po wybraniu oferty może od razu złożyć zapytanie lub wniosek o finansowanie. Całość procesu odbywa się w czasie rzeczywistym i pozwala na dokonanie wstępnej oceny zdolności kredytowej leasingobiorcy przez internet. Nowa usługa to przede wszystkim oszczędność czasu potencjalnych Klientów. Zarówno szeroki wybór finansowanych środków trwałych jak i bogata oferta dostępnych marek sprawiają, że przedsiębiorca otrzymuje propozycje finansowania dopasowaną do jego oczekiwań.

Rozpoczęcie współpracy z portalem Lease-Broker.pl jest odpowiedzią na potrzeby Klientów, którzy w głównej mierze poszukują informacji w internecie. Przygotowana bogata oferta środków trwałych oraz szybka wstępna ocena zdolności ułatwią przedsiębiorcom podjęcie decyzji o finansowaniu. – mówi Magdalena Wilk Dyrektor Biura Rozwoju Biznesu Pekao Leasing.

Z punktu widzenia Lease-Broker.pl nawiązanie współpracy z Pekao Leasing, pozwala na uzupełninie dotychczasowej oferty portalu i zaprezentowanie aktualnie największej ilości ofert leasingu dla przedsiębiorców. – mówi Piotr Staniewski Prezes Zarządu Lease Broker.

źródło: informacja prasowa