Usterka.pl rusza z nową usługą – informatyk na godziny

Dodane: 29.05.2020

Marta Wujek

Udostępnij:

Platforma Usterka.pl, która służy do błyskawicznego zamawiania fachowców w dużych miastach Polski, ma nową usługę. Informatyk na godziny to odpowiedź firmy na zwiększone użytkowanie komputerów i Internetu przez Polaków w związku z pandemią koronawirusa, która wymusiła przejście na tryb pracy zdalnej oraz nauczanie online.
– Zmiany na świecie i dynamiczne przekształcenie codziennej pracy większości branż na model zdalny, spowodowane COVID-19, pokazały nam rosnącą potrzebę klientów w zakresie wsparcia informatycznego. Dziś problemy z komputerem to już nie tylko trudności w realizacji nadprogramowych zadań, które przynieśliśmy z pracy do domu. Masowy home office sprawił, że sprawny komputer dla wielu stał się ważniejszy niż poziom baterii w telefonie, a to już odwrócenie trendu – mówi w komunikacie Mateusz Idziński, CEO usterka.pl.

Jak czytam na stronie firmy, nowa usługa informatyczna będzie obejmowała problemy z oprogramowaniem, ale fachowcy Usterki.pl pomogą również w zakresie napraw elektronicznych i wymiany części. Ponadto wsparcia udzielają specjaliści z ponad 10-letnim doświadczeniem.

Nowa opcja skierowana jest do konsumentów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw, jak i do dużych korporacji. Tak naprawdę do każdego, kto potrzebuje wsparcia 24/7. Pomoc będzie udzielana w języku polskim i angielskim w zakresie systemów Windows, MacOS i systemów uniksowych.

Nowa usługa jest obecnie testowana u wybranych klientów firmy. Jednak Usterka.pl zapowiedziała, że pod koniec maja z nowej opcji będą mogli skorzystać już wszyscy użytkownicy w Polsce.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem