Uwolnij swoją ekspansję zagraniczną. Wykorzystaj Native Teams

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Native Teams

Udostępnij:

Polskie firmy tworzą międzynarodowe zespoły dzięki usługom Employer Of Record. Odkryj, jak usługi Employer of Record i Peo pomagają rozwijać się globalnie.

W miarę rozwoju gospodarki światowe, firmy coraz częściej szukają sposobów na rozszerzenie swojej działalności i wejście na nowe rynki. Czy rozwiązaniem dla tej ekspansji może być rozwiązanie technologiczne?

Firmy w Polsce, które chcą szybko wejść na światowego rynki bez ponoszenia dużych kosztów, zaczynają korzystać z globalnych platform płatniczych opartych na SaaS, dzięki którym pracownicy są zatrudniani, opłacani i zarządzani za pośrednictwem jednej platformy.

Jednym z takich rozwiązań technologicznych jest Native Teams – narzędzie do przetwarzania globalnych płatności za pracę oraz oferujące zatrudnienie jako usługę. Native Teams jest niezwykle pomocne firmom, freelancerom i wszystkim osobom pracującym zdalnie do wysyłania i otrzymywania wypłat, zgodnie z lokalnymi przepisami.

Jak Native Teams może pomóc Ci w zatrudnieniu w/z Polski?

Jeśli chcesz zacząć zatrudniać za granicą, ale nie chcesz poświęcać czasu na otwieranie osobnego podmiotu gospodarczego, możesz skorzystać z usług Native Teams Employer of Record.

Native Teams może zająć się listą płac, zgodnością z przepisami, podatkami, świadczeniami i przyjęciem nowych pracowników. Native Teams jest platformą self-serve, która obecnie jest dostępna w 45+ krajach, więc pomoże Ci zatrudnić nowych członków zespołu zgodnie z lokalnym prawem za jednym kliknięciem.

Dzięki outsourcingowi funkcji związanych z HR i zatrudnieniem firmy mogą osiągnąć znaczne oszczędności w porównaniu z zarządzaniem tymi funkcjami we własnym zakresie.

źródło: materiały własne Native Teams

Prowadź listę płac bez księgowego, znajomości ustaw i rozporządzeń!

Native Teams sprawia, że prowadzenie listy płac, opłacanie składek i świadczeń jest dziecinnie proste!

Najciekawsze jest to, że wszystko można zrobić online za pomocą kilku kliknięć. Platforma Native Teams działa jako Twój partner w zatrudnianiu i przetwarzaniu płac – wszystkie procesy są dostosowane do polskich oraz międzynarodowych przepisów i są zawsze aktualne. Nie potrzebujesz księgowych, lokalnych lub międzynarodowych kont bankowych, nie musisz wykonywać papierkowej roboty lub zadań administracyjnych i nie potrzebujesz wiedzy – tym wszystkim zajmie się Native Teams.

Globalna ekspansja w Polsce lub poza nią

Globalna ekspansja nigdy nie była tak blisko i tak opłacalna! Dla każdej firmy zatrudniającej w lub z Polski, Native Teams może zaoferować usługi ekspansji, pomagając w legalnym zatrudnieniu dowolnego członka zespołu na całym świecie, bez wysokich kosztów zakładania lokalnych firm. Native Teams zapewnia również międzynarodowe konta bankowe w wielu walutach, które pozwolą Ci otrzymywać płatności od klientów z całego świata.

źródło: materiały własne Native Teams

Wiza, relokacja i pozwolenia na pracę

Ogranicz formalności i zwiększ swoje szanse na uzyskanie wizy, jeśli pracujesz jako ekspat lub chcesz podróżować lub uzyskać pozwolenie na pracę w dowolnym kraju na świecie lub po prostu przenieść swoich pracowników. Native Teams może Cię wspierać, dając regularne aktualizacje na temat postępów, aż do uzyskania pozwolenia na pracę i pobyt.

Dlaczego warto korzystać z Native Teams przy zatrudnianiu?

Native Teams pozwala zatrudnić członków zespołu lokalnie, co oznacza, że otrzymujesz wszystkie korzyści globalnego zespołu, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, przy zmniejszonych kosztach i bez zbędnych formalności.

Native Teams jest renomowanym dostawcą usług, który z powodzeniem wspiera firmy w Polsce w budowaniu ich obecności za granicą, zachowując zgodność z lokalnymi przepisami i regulacjami, a także oszczędzając czas i zasoby.

Oto powody, dla których powinieneś skorzystać z Native Teams przy zatrudnianiu pracowników:

  • Bez zbędnych formalności: Załatwimy za Ciebie wszystkie niezbędne formalności.
  • Oszczędność na podatkach: Pomagamy Ci w podatkach i zarządzaniu wydatkami.
  • Brak konieczności zakładania firmy: Możesz rozszerzyć swoją działalność korzystając z naszych podmiotów gospodarczych.
  • Onboarding online: Jesteśmy po to, aby Twój proces onboardingu był bezproblemowy.
  • Bez księgowości: Zajmiemy się wszystkimi Twoimi potrzebami księgowymi, w tym fakturowaniem, listą płac i innymi.
  • Zwiększanie zysków: Pomagamy Ci w rozwijaniu biznesu i maksymalizacji zysków.
  • Wiedza o lokalnych regulacjach: możemy pomóc Twojej firmie w poruszaniu się po środowiskach regulacyjnych i zapewnić, że spełniasz wszystkie odpowiednie wymagania.
  • Lokalne wsparcie: Native Teams może pomóc Ci w zrozumieniu i przestrzeganiu odpowiednich przepisów lokalnych.

Jesteś pracodawcą, który chce zatrudniać w Polsce lub z Polski do innych krajów? Wypróbuj Native Teams przez 1 miesiąc za darmo z kodem rabatowym 1FREE lub sprawdź stronę Native Teams, aby uzyskać więcej szczegółowych informacji.

Artykuł reklamowy powstał we współpracy z Native Teams