Użytkownicy serwisu FaniMani.pl wygenerowali już 100 tys. zł na rzecz organizacji społecznych

uzytkownicy serwisu fanimanipl wygenerowali juz 100 tys zl na rzecz organizacji spolecznych
Udostępnij:
Łączna kwota zebranych darowizn przez serwis FaniMani.pl dla podmiotów trzeciego sektora przekroczyła właśnie 100 000 zł. Organizacje społeczne oraz darczyńcy nie ponieśli z tego tytułu żadnych kosztów.

FaniMani.pl to idealna z form pomocy organizacjom społecznym, w którą może zaangażować się każdy - zupełnie za darmo. Od chwili startu projektu (w grudniu 2014 roku) do tej pory, osoby korzystające z serwisu wygenerowały darowizny w wysokości 100 tys. zł, które w całości trafiają na wspieranie wybranych przez nie celów charytatywnych.

FaniMani.pl to serwis umożliwiający bezkosztowe wspomaganie wybranych przez siebie organizacji, fundacji, stowarzyszeń, harcerzy, drużyn sportowych oraz innych społecznych inicjatyw, przy okazji robienia zakupów w internecie. Zarejestrowane podmioty otrzymują darowizny za każdym razem, gdy użytkownik robiący zakupy online przez FaniMani.pl, wskaże wybraną organizację społeczną jako cel, który chce aktualnie wesprzeć. Jest to pierwszy i jedyny tego typu serwis w Polsce. W przeciwieństwie do innych inicjatyw fundraisingowych FaniMani.pl nie działa na zasadzie wpłat internautów - wspieranie wybranej organizacji nic nie kosztuje. Darowizny są częścią wartości e-zakupów zrobionych u jednego z 800 Partnerów serwisu. Platforma utrzymuje się bowiem dzięki współpracy ze sklepami internetowymi.

Natomiast każdy użytkownik może na bieżąco monitorować wygenerowane przez siebie datki oraz sprawdzać ich aktualny status w zakładce „historia wsparcia”, widocznej po zalogowaniu się na konto.

fot. pixabay.com