Vestbee i Amazon Web Services wspierają startupy w ramach AWS AI Challenge

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Vestbee i Amazon Web Services wspierają startupy w ramach AWS AI Challenge

Udostępnij:

Vestbee, największa platforma matchmakingowa w Europie Środkowo-Wschodniej, łącząca regionalne startupy z globalnymi funduszami VC, akceleratorami i korporacjami, uruchomiła AWS AI Challenge w partnerstwie z Amazon Web Services. 

Program ma na celu promocję innowacyjnych startupów z obszaru sztucznej inteligencji, wsparcie promocji i rozwoju biznesu poprzez udostępnienie do $100 000 bezpłatnych kredytów na Amazon Web Services. Dodatkowo finaliści otrzymają dostęp do globalnej sieci funduszy VC oraz klientów AWS. Amazon Web Services zapewni również infrastrukturę i wsparcie techniczne wraz z zaproszeniami na konferencje, webinary i akcje marketingowe.

Kto powinien się zgłosić?

AWS AI Challenge  poszukuje innowacyjnych projektów działających w obszarze sztucznej inteligencji/ AI (np. machine learning, deep learning, rozpoznawanie głosu, wideo i obrazu itp.), Które będą oparte na co najmniej jednej z technologii Amazon Web Services, takich jak SageMaker, Forecast, Personalize, Textract, Rekognition, ComprehendMedical, Translate, Lex, Polly, Transcribe, Comprehend, ElasticInference, Kendra i CodeGuru.

Program skierowany jest zarówno do nowych jak i istniejących rozwiązań w zakresie sztucznej inteligencji, wykorzystujących infrastrukturę Amazon Web Services. AWS jako Partner Technologiczny, zapewnia dodatkowe kredyty, dedykowane wsparcie techniczne i specjalne programy migracji wraz z darmowymi kredytami dla rozwiązań opartych na innych platformach.

Wszyscy aplikujący mogą zostać finalistami!

Najlepsze w AWS AI Challenge jest to, że każdy może zostać finalistą. Unikalna formuła wyzwania ma na celu promocję i wsparcie wszystkich pozytywnie ocenionych startupów. Jakie będą kryteria oceny? Projekty będą oceniane przez zespół specjalistów ds. biznesu oraz technologii pod kątem innowacji, wsparcia biznesowego, potencjału do komercjalizacji, kompleksowości projektu i pozytywnego wpływu na świat świata. Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie będzie rankingów ani punktów, więc wszystkie pozytywnie ocenione startupy AWS AI Challenge mają szansę na awans do finału.

Ponadto, Hostersi jako Partner wyzwania, oferują bezpłatne konsultacje w zakresie wykorzystania kredytów oraz wsparcia w procesie migracji.

Jak aplikować?

Kandydaci powinni zgłosić się do AWS AI Challenge za pośrednictwem platformy matchmakingowej Vestbee przed 25 października 2020 r.

Aby uzyskać więcej informacji na temat AWS AI Challenge, odwiedź stronę.