Vestbee i Amazon Web Services wspierają startupy z regionu EMEA w AWS AI Challenge

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Vestbee i Amazon Web Services wspierają startupy z regionu EMEA w AWS AI Challenge

Udostępnij:

Vestbee i Amazon Web Services wystartowała z drugą edycją AWS AI Challenge. Program ma na celu promocję innowacyjnych startupów z obszaru sztucznej inteligencji z całego regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), wsparcie promocji i rozwoju ich biznesu poprzez zapewnienie dostępu do $100.000 bezpłatnych kredytów na usługi AWS oraz udzielenie technicznego wsparcia.

Dodatkowo finaliści otrzymają dostęp do sieci funduszy VC oraz klientów AWS i zaproszenia na interesujące konferencje branżowe. Amazon Web Services zapewni również wsparcie w promocji dla najciekawszych projektów, a wybrane startupy będą miały okazję wziąć udział w pitchingu swojego biznesu przed globalnymi inwestorami!

Kto może aplikować?

AWS AI Challenge poszukuje innowacyjnych projektów działających w obszarze sztucznej inteligencji / AI (np. machine learning, deep learning, rozpoznawanie głosu, wideo i obrazu itp.), które będą oparte na co najmniej jednej z technologii Amazon Web Services, takich jak SageMaker, Forecast, Personalizuj, Textract, Rekognition, ComprehendMedical, Translate, Lex, Polly, Transcribe, Comprehend, ElasticInference, Kendra i CodeGuru.

Program skierowany jest zarówno do nowych, jak i istniejących rozwiązań w zakresie sztucznej inteligencji, wykorzystujących infrastrukturę Amazon Web Services. AWS zapewnia dodatkowe kredyty, dedykowane wsparcie techniczne i specjalne programy migracji dla rozwiązań opartych na innych platformach.

Wszyscy aplikujący mają szansę zostać finalistami

Projekty będą oceniane przez zespół specjalistów ds. biznesu oraz technologii pod kątem innowacji, wsparcia biznesowego, potencjału do komercjalizacji, kompleksowości projektu, pozytywnego wpływu na świat oraz stopnia użycia narzędzi analitycznych AWS (AWS Data Analytics). Wszystkie pozytywnie ocenione startupy mają szansę na awans do finału, a 10 najlepszych z nich na zdobycie tytułu Challenge Master!

Jak aplikować?

Kandydaci powinni aplikować do AWS AI Challenge tutaj za pośrednictwem platformy Vestbee do 29 października 2021r.

Aby uzyskać więcej informacji na temat AWS AI Challenge tutaj.