Videomarketing w abonamencie

videomarketing w abonamencie
Udostępnij:
Użytkownicy, którzy obejrzą filmy produktowy są o 85% bardziej skłonni do zakupu danego produktu niż odwiedzający, którzy tego nie zrobią. (Internet Retailer, kwiecień 2010) Odwiedzający, którzy obejrzą film produktowy spędzają na stronie dwie minut dłużej.

Użytkownicy, którzy obejrzą filmy produktowy są o 85% bardziej skłonni do zakupu danego produktu niż odwiedzający, którzy tego nie zrobią. (Internet Retailer, kwiecień 2010) Odwiedzający, którzy obejrzą film produktowy spędzają na stronie dwie minut dłużej. (ComScore, sierpień 2010) Ponad 90% ankietowanych, którzy dokonują zakupów uznało video za przydatne w podjęciu ostatecznej decyzji zakupowej. (Internet Retailer, październik 2010) Czyli videomarketing działa - dlaczego więc tak mało firm z niego korzysta?

Dziś jedne firmy zajmują się produkcją filmów, jeszcze inne zapewnieniem odpowiednich serwerów, a zupełnie inne zakotwiczeniem filmu na stronie w playerze, do tego dochodzi jeszcze kwestia kosztów. Nie ułatwia to korzystania z videomarketingu. Trzeba porównywać oferty z 3 różnych branż, a następnie oddelegować osobę, która będzie się zajmowała kontaktami z każdą z nich. Kto ma na to czas?

Aby korzystać w profesjonalny i skuteczny sposób z video w Internecie spełniona powinna być tzw. triada videomarketingu: dobry film + szybki serwer + profesjonalny player z doradztwem. Biznesowa.tv to pierwszy polski start-up dostarczający wszystkie te rozwiązania w jednej usłudze.

Biznesowa.tv, po rozmowach z klientami, zintegrowała powyższe usługi w jedną. Ma to na celu ułatwienie i przyspieszenie wdrażania nowoczesnych rozwiązań multimedialnych przez mniejsze i większe firmy oraz instytucje. W dostępnych pakietach klient otrzymuje m.in.:

  • dedykowany player zapewniający profesjonalny wygląd i funkcjonalność na każdej platformie,
  • doradztwo specjalistów ds. videomarketingu zapewniające szybkość i skuteczność działań,
  • obsługę playera,
  • możliwość dodawania własnych klikalnych reklam i informacji na filmach,
  • szybki przesył na dedykowanych serwerach filmowych,
  • produkcję nawet 4 filmów rocznie,
  • ceny pakietów zaczynają się już od 99 zł netto miesięcznie, są więc dostępne nawet dla firm dopiero startujących na rynku.

Naszym głównym celem jest maksymalne uproszczenie korzystania z videomarketingu. Dlatego w każdym z naszych pakietów zapewniamy bezpłatne doradztwo w zakresie videomarketingu - mówią założyciele firmy. Korzyści z tego stanu rzeczy są łatwe do zauważenia – jedna osoba do kontaktu zapewnia płynność i skuteczność działań marketingowych, jedna faktura przyspiesza i zmniejsza koszty księgowości, a doradztwo specjalistów, sprawia, że podejmuje się szybciej i więcej dobrych decyzji.

Start-up biznesowa.tv powstał w oparciu o doświadczenia firmy Betoobe Media, która zajmuje się produkcją multimediów i projektowaniem graficznym. Do jej klientów należą m.in.: Nestle Waters, Ceramika Paradyż, Targi Kielce, Romet, Solaris Bus&Coach, PZL Mielec Sikorsky Aircraft, Szafy Komandor i inne.

źródło: informacja prasowa