Virgin Media i Spotify jednoczą siły

virgin media i spotify jednocza sily
Udostępnij:
Brytyjski dostawca internetu i telewizji Virgin Media potwierdził wszystkie szczegóły partnerstwa ze Spotify

Brytyjski dostawca internetu i telewizji Virgin Media potwierdził wszystkie szczegóły partnerstwa ze Spotify – serwisem dostarczającym usługi polegające na strumieniowym wysyłaniu muzyki przez internet i łącza telewizyjne.

Współpraca między Virgin a Spotify będzie polegać na wprowadzeniu specjalnej usługi dla abonentów operatora. Klienci Virgin będą mogli korzystać z usług serwisu muzycznego za pomocą nowego urządzenia o nazwie TiVO. Dodatkowo, abonenci uzyskają zniżki na usługi Spotify, które zostaną ujawnione bliżej premiery nowej usługi.

Wszystko wskazuje na to, że zarówno abonenci Virgin jak i Spotify zyskają na nowym partnerstwie. Specjalnie dla obecnych klientów Virgin i Spotify przewidzieli promocyjne rozwiązania, które zachęcą do korzystania z usług partnera na preferencyjnych warunkach.

Jon James, dyrektor Virgin Media, nie ukrywa, że firma bardzo się cieszy z partnerstwa z jednym z największych serwisów muzycznych. Oferty pojawią się już wkrótce. Virgin Media twierdzi, że to kwestia najbliższych miesięcy.

źródło: thenextweb.com