Visual.ly – 2 miliony dla świetnych wizualizacji

Dodane: 21.10.2011

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Największa na świecie społeczność dzielenia się infografikami oraz wizualizacją danych – głosi hasło platformy Visual.ly, która mimo że jest obecnie w beta testach, otrzymała dofinansowanie w wysokości 2 mln dolarów.

Największa na świecie społeczność dzielenia się infografikami oraz wizualizacją danych – głosi hasło platformy Visual.ly, która mimo że jest obecnie w beta testach, otrzymała dofinansowanie w wysokości 2 mln dolarów od 500 Startups, Crosslink Capital, SoftTech i aniołów biznesu.

Visual.ly zaspokaja potrzebę przekazywania informacji użytkownikom internetu w sposób przejrzysty i prosty tak, by ich przyswajanie było łatwe i przyjemne. Korzystając z projektu, zaledwie kilka minut zajmie nam stworzenie wizualizacji danych. Visual.ly to nie tylko narzędzie do tworzenia infografik, ale społeczność dzieląca się swoimi dziełami, by można było z nich czerpać inspirację i dowiedzieć się, jak powinno tworzyć się infografiki. Startup jest również świetnym miejscem do pokazania swoich umiejętności grafikom z całego świata. Tworząc wspaniałe wizualizacje danych, mogą zasilić swoje portfolio, oraz zachęcić potencjalnych klientów do korzystania z ich usług.

źródło: techcrunch.com

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem