W niedzielę kolejny odcinek Pokolenia Start-upu, serialu o polskiej scenie startupowej

w niedziele kolejny odcinek pokolenia start upu serialu o polskiej scenie startupowej
Udostępnij:
CANAL+ DISCOVERY przyjrzał się jednemu z najpopularniejszych zjawisk w ciągu ostatnich lat, startupom. Aby przybliżyć temat swoim widzom, nagrał serial, w którym prezentują się polskie młode przedsiębiorstwa i przeprowadzają oglądających przez proces budowania nowej firmy.

fot. mat. prasowe

W nowej serii dokumentalnej zostaną przedstawione kolejne historie ludzi, którzy postawili wszystko na jedną kartę i podjęli się tworzenia firmy. Jej kolejny odcinek zostanie wyemitowany 15 lipca o 12:30 antenie CANAL+ DISCOVERY.  

W programie pojawią się twórcy m.in. takich polskich start-upów jak Audioteka - największy w kraju serwis z audiobookami i słuchowiskami online, Sukces pisany szminką – kobiecy portal biznesowy oraz Whisbear, oferujący szumiące misie dla niemowląt. 

„Pokolenie start-upu” to 10-odcinkowy serial dokumentalny, który krok po kroku prowadzi widza przez proces powstawania nowego przedsiębiorstwa. Bohaterowie dzielą się swoją historią i doświadczeniami – wśród nich są zarówno początkujący, mentorzy jak i sami inwestorzy. Opowiadając o własnym sukcesie, przywołają również błędy, których nie należy popełniać i zasady, których należy się trzymać. 

W programie wyjaśnione zostaną złożone procesy i biznesowa terminologia – wszystko po to by przyszłych start-upowców przygotować na czekające trudności. Jednak nic tak nie pobudza i inspiruje, jak historie udanych start-upów.