W Poznaniu rewolucjonizują turystykę

w poznaniu rewolucjonizuja turystyke
Udostępnij:
Aplikacja zabierająca nasz profil w serwisie społecznościowym na wirtualną wycieczkę, rozwiązanie umożliwiające monitorowanie naszych postępów na basenie oraz aplikacja, dzięki której jedynie 3 smsy będą dzielić Cię od randki z upragnioną osobą.

Aplikacja zabierająca nasz profil w serwisie społecznościowym na wirtualną wycieczkę, rozwiązanie umożliwiające monitorowanie naszych postępów na basenie oraz aplikacja, dzięki której jedynie 3 smsy będą dzielić Cię od randki z upragnioną osobą. To jedynie trzy z jedenastu pomysłów, nad którymi w Poznaniu od piątku pracują uczestnicy Startup Sprint. Przed nimi jeszcze niecałe 48 godzin warsztatów i pracy pod okiem mentorów.


Startup Sprint to trzydniowe wydarzenia, podczas których uczestnicy opracowują rozwiązania dedykowane danej branży. Tym razem młodzi przedsiębiorcy z całej Polski zjechali się do Poznania po to by unowocześnić turystykę i rekreację.

Wydarzenie rozpoczęło się w piątek prezentacjami pomysłów. Do prac zgłoszono 11 pomysłów. W sobotę uczestnicy Startup Sprint wezmą udział w warsztatach z user experience oraz nauczą się jak wykorzystać metodę lean canvas do analizy swoich przedsięwzięć. Od 12.00 w Business Link Poznań rozpoczną się sesje z jedenastoma mentorami, wśród których znajdują się przedstawiciele takich firm i organizacji jak Latamy z Poznania, eSky czy Poznańska Organizacja Turystyczna.

Przedsiębiorcy w Poznaniu zostaną do niedzieli. Startup Sprint zakończy się prezentacjami postępów prac i prototypów projektów przed jury. Najlepsi mają szansę zdobyć ciekawe nagrody, jednak nie to jest istotą wydarzenia. Organizatorzy stawiają na unikatową wiedzę, którą dzięki zaangażowaniu mentorów otrzymają uczestnicy.

Organizatorem Startup Sprint Turystyka i Rekreacja jest fundusz inwestycyjny LMS Invest, Fundacja MOST (Projekt Entrepreneuria).

źródło: informacja prasowa