W świecie biznesu Twoja sieć kontaktów jest Twoim kapitałem na przyszłość: przedłużona rekrutacja do konkursu "Startuj z Mazowsza"to szansa na nowe biznesowe znajomości!

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

W świecie biznesu Twoja sieć kontaktów jest Twoim kapitałem na przyszłość: przedłużona rekrutacja do konkursu "Startuj z Mazowsza"to szansa na nowe biznesowe znajomości!

Udostępnij:

W XXI wieku budowanie sieci kontaktów to świetna inwestycja w przyszłość firmy: 85% stanowisk pracy jest obsadzanych w ramach networkingu, a wiele ciekawych projektów współpracy powstało dzięki wspólnej kawie na konferencji. Przedłużony nabór do III edycji konkursu „Startuj z Mazowsza” to doskonała okazja na powiększenie swojej sieci kontaktów i budowanie relacji z innymi przedsiębiorcami, którzy rozumieją wyzwania związane z prowadzeniem biznesu i mogą służyć dobrą radą w kryzysowej biznesowej sytuacji. Aplikuj do 10 sierpnia, zgarnij 30 000 złotych i skorzystaj z mentoringu rekinów biznesu!

Mamy dobrą wiadomość dla przedsiębiorców, którzy chcieliby pozyskać 30 000 złotych na rozwój i zdobyć nowe kontakty biznesowe: rekrutacja do konkursu „Startuj z Mazowsza” została przedłużona do 10 sierpnia 2021 roku! To wyjątkowa szansa na zwiększenie widoczności swojej firmy na rynku i uzyskania cennego wsparcia mazowieckiego ekosystemu startupów. Wypełnij formularz aplikacyjny i jednym kliknięciem zbliż się do biznesowej przyszłości swoich marzeń: aplikować możesz tutaj!

Konkurs „Startuj z Mazowsza” skierowany jest do innowacyjnych startupów w początkowej fazie rozwoju, które działają na terenie województwa mazowieckiego nie dłużej niż 3 lata od daty ogłoszenia konkursu. Województwo Mazowieckie szuka nowatorskich pomysłów, które wpisują się w 3 kategorie: Inno-tech, Social Impact, Start. W pierwszym etapie konkursu wyłonionych zostanie 10 najciekawszych projektów, których autorzy będą musieli przedstawić pitch deck przed komisją, aby zawalczyć o 30 000 tysięcy złotych.

Pieniądze to nie jedyny kapitał, który uczestnicy mogą zdobyć w konkursie „Startuj z Mazowsza”. Program daje wyjątkową szansę na poznanie innowacyjnych przedsiębiorców z całego województwa i uzyskanie cennych rad od kapituły konkursowej, która składa się ze znanych ekspertów biznesowych. Greg Albrecht to anioł biznesu znany podcaster z ogromnym doświadczeniem w optymalizacji biznesu w obszarze przywództwa i strategii wzrostu. Maciej Sadowski, CEO Startup Hub Poland, to ekspert biznesowy, który pomógł niejednemu startupowi rozwinąć skrzydła, a profesor Agnieszka Skala Założycielka SPIN Entrepreneurship School z sukcesem mentoruje kolejnym pokoleniom polskich startupów. Adrian Migoń to CEO Youth Business Poland i „ojciec” wielu znaczących projektów biznesowych, z których skorzystało już ponad 600 firm. Połączona ekspertyza członków komisji oceniającej to źródło bezcennej biznesowej wiedzy, która może pomóc Twojej firmie uniknąć kosztownych błędów i zbudować silną pozycję na rynku. Udział w programie pozwala na zaoszczędzenie tysięcy złotych na szkoleniach z ekspertami: dzięki konkursowi „Startuj z Mazowsza”, możesz nauczyć się wiele o biznesie w bezpośrednim kontakcie z komisją oceniającą!

Nie czekaj i aplikuj już dziś: 30 000 złotych i dziesiątki cennych biznesowych kontaktów to gra warta świeczki. W świecie biznesu nikt nie jest samotną wyspą: biznes to ludzie. Startuj z Mazowsza już dziś, aby zbudować lepsze jutro dla swojej firmy!

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem