W tej inteligentnej maseczce można bezprzewodowo prowadzić rozmowy i słuchać muzyki

Dodane:

Agata Ruszkowska Agata Ruszkowska

W tej inteligentnej maseczce można bezprzewodowo prowadzić rozmowy i słuchać muzyki

Udostępnij:

MASKFONE to innowacyjny produkt, który ma chronić nasze drogi oddechowe, a także odbierać połączenia bez konieczności trzymania smartfona przy uchu.
Producenci masek prześcigają się w innowacyjnych rozwiązaniach, które maja ułatwić nam życie w czasach pandemii (np. Japończycy wymyślili maskę tłumaczącą mowę na 8 języków). Realnym problem są rozmowy przez telefon z maseczką na twarzy – ta czynność jest dla wielu osób na tyle niewygodna, że zmusza ich do zsuwania z ust maseczki na czas rozmowy. Aby zapobiegać takim sytuacjom wymyślono MASKFONE – niedrogą, inteligentną maskę, która pozwala dzwonić, a nawet odtwarzać muzykę bez używania rąk. Jak to możliwe?

Z zewnątrz MASKFON wygląda zupełnie jak zwykła maseczka – neutralna szara konstrukcja maski jest obszyta trwałym materiałem o stopniu ochrony IPX5. Dodatkowo mamy regulowane neoprenowe zaczepy na ucho. Maska oczywiście spełnia wszystkie normy pozwalające na ochronę naszych dróg oddechowych – produkt jest wyposażony w filtr PM2,5.

To co wyróżnia MASKFON to wbudowany, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, który daje możliwość przeprowadzania rozmów telefonicznych i słuchania muzyki. Wykorzystane słuchawki dają wyraźny dźwięk i świetnie izolują od szumów, które mogą zakłócać odbiór. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth zapewnia od 8 do 12 godzin pracy (odtwarzanie muzyki, rozmowy).

MASKFON może kupić w sieci już za 50 dolarów.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem