W związku z koronawirusem Allegro sfinansuje darmowe dostawy dla wszystkich

w zwiazku z koronawirusem allegro sfinansuje darmowe dostawy dla wszystkich
Udostępnij:
Od teraz do 18 kwietnia wszyscy klienci będą mogli skorzystać z bezpłatnych dostaw zakupów z Allegro za pomocą Allegro Smart!.

– Ze względu na obecną sytuację w kraju i apele o pozostanie w domach i unikanie dużych zgromadzeń, Allegro zdecydowało się wspierać tych, którzy stosują się do zaleceń a także rodziny, które chcą zrobić zakupy dla swoich najbliższych. W tym krytycznym okresie najbliższych kilku tygodni pokryjemy koszty dostaw. Akcja będzie finansowana przez Allegro i nie liczymy na zysk. Po upływie bezpłatnego okresu usługa wygaśnie automatycznie bez żadnych opłat dla użytkowników czy zachęt do jej wykupienia. Wyłącznym celem inicjatywy jest wsparcie najbardziej potrzebujących – powiedział François Nuyts, prezes Allegro.

Klienci mogą aktywować pakiet miesięczny Allegro Smart! przez specjalną stronę lub po prostu w trakcie zakupów. Bezpłatna dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 złotych za wysyłkę do paczkomatów i punktów odbioru oraz od 100 złotych za dostawę kurierską na terenie całej Polski.

Aktualni klienci Allegro Smart! będą również korzystać z darmowych dostaw w tym okresie – ich subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona o jeden miesiąc. Wszystkie oferty objęte programem bezpłatnych dostaw Allegro Smart! są odpowiednio oznaczone. Limit adresów wysyłkowych obowiązujący w usłudze został zniesiony na czas trwania akcji. Po upływie bezpłatnego okresu miesięczna usługa wygaśnie dla nowych klientów automatycznie bez żadnych dodatkowych opłat czy zachęt do jej wykupienia.