Warsaw Startup Weekend po raz czwarty!

Dodane: 13.08.2013

Mam Startup

Udostępnij:

Pod koniec sierpnia w stolicy pojawi się szansa na zaprezentowanie i skonsultowanie sensowności swoich pomysłów na e-biznes dzięki czwartej edycji Warsaw Startup Weekend.

Pod koniec sierpnia w stolicy pojawi się szansa na zaprezentowanie i skonsultowanie sensowności swoich pomysłów na e-biznes dzięki czwartej edycji Warsaw Startup Weekend.

Dla wielu osób publiczne mówienie o swoim pomyślę to bariera strachu nie do przełamania. Jednak to nie posiadając doświadczenia w e-biznesie, ani w rozwijaniu własnego biznesu lepiej z kimś pogadać. Bo to dzięki prezentacji i dalszym rozmowom, można zdobyć wiele cennych wskazówek na które obszary uważać szczególnie, a które w ogóle odpuścić na starcie.

Taką szansę da czwarta edycja Warsaw Startup Weekend, który odbędzie się między 23 a 25 sierpnia. Po raz pierwszy organizatorzy postanowili wyznaczyć temat przewodni imprezy i zostały nią „Gry”. Naturalnie osoby, które chcą wystartować z pomysłem na e-biznes w innym obszarze naturalnie mogą to zrobić.

Tradycyjnie już SWWAW zmienia lokalizację – tym razem gościć będzie na Akademii Leona Koźmińskiego. Zachowana zostaje formuła imprezy – uczestnicy spotkają się w piątkowe popołudnie. Rozpoczną od zaprezentowania swoich pomysłów w 90 sekundowych pitchach, aby wystartować w niedzielnym finałowym konkursie w około pomysłu musi powstać minimum 3 osobowy zespół i czas do pracy.

Przez sobotę i niedzielę do dyspozycji uczestników będą mentorzy, którzy będą konsultować, doradzać i zadawać dużo niewygodnych pytań. A wszystko po to aby pomóc zweryfikować sensowność danego pomysłu i przygotować zespoły do niedzielnych prezentacji przed jury. Przed jury, które wyłoni najciekawsze projekty, na które czekają nagrody. Część mentorów już jest znana, reszta zostanie zaprezentowana w najbliższych dniach.

Więcej informacji o Warsaw Startup Weekend można poczytać na stronie http://warsaw.startupweekend.org – także tam można nabyć bilety uczestnictwa, który tym razem kosztuje o 20 euro mniej – czyli tylko 29 euro. Tradycyjnie w ramach tego uczestnicy zapewnione mają wyżywienie, napoje i świetnych mentorów przez cały weeknd.

MamStartup objął patronat nad tym wydarzeniem

źródło: informacja prasowa