Warszawscy studenci zapraszają na konferencję poświęconą fintechom

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Warszawscy studenci zapraszają na konferencję poświęconą fintechom

Udostępnij:

Studenckie Koło Naukowe Startupów i Innowacji oraz Klub Inwestora działające przy Szkole Głównej Handlowej wspólnie organizują drugą edycję Fintech Conference Online, nad którą patronat medialny objął MamStartup.pl
Rok 2020 pokazał nam wszystkim, że banki, czy inne instytucje finansowe muszą wdrażać innowacje w celu dalszego, prężnego rozwoju. Na pomoc przychodzą im Fintechy, które dzięki swojej zwinności mogą rozwijać projekty niemożliwe do wewnętrznej realizacji przez duże podmioty. Innowacje w finansach są bardzo ciekawym zagadnieniem i z tego powodu SKN Startupów i Innowacji wraz z SKN Klub Inwestora zapraszają wszyskich czytelników MamStartup.pl do wzięcia udziału w drugiej edycji Fintech Conference Online.

Podczas wydarzenia będziemy mogli posłuchać prelekcji praktyków biznesowych, którzy podzielą się swoim doświadczeniem. Dowiemy się, jakie technologie są wykorzystywane w branży oraz jakie perspektywy rozwoju czekają polskie Fintechy.

Konferencja odbędzie się 24 lutego w godzinach 17-20. Udział jest darmowy, natomiast obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.

Link do wydarzenia tutaj.

Link do rejestracji tutaj.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem