Warszawski Akcelerator rekrutuje. Zbiera zgłoszenia do 20 listopada

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Trwa rekrutacja do III edycji programu akceleracyjnego Warszawskiego Akceleratora Technologicznego dla startupów oraz firm technologicznych. Zgłoszenia przyjmowane będą do północy 20 listopada 2016 r. za pośrednictwem formularza na stronie internetowej WAW.ac.

Rekrutacja do III edycji WAW.ac ruszyła 3 listopada. Zgłoszenia do programu będzie można przesyłać do północy 20 listopada za pośrednictwem strony internetowej http://waw.ac/zaaplikuj. Spośród nadesłanych aplikacji organizatorzy oraz Partnerzy akceleratora wybiorą zespoły, z którymi przez kolejne 4 miesiące będą intensywnie pracować nad rozwojem swoich firm i projektów biznesowych. WAW.ac przeprowadza uczestników przez autorskie warsztaty, specjalistyczne szkolenia, daje dostęp do globalnych partnerów, skutecznie łączy naukę z biznesem.

Wszystko po to, aby pogłębić wiedzę, umiejętności i zdobyć kontakty, których brak jest innowatorom na początku swojej przedsiębiorczej drogi. Podczas kolejnych etapów akceleracji uczestnicy będą współpracować z mentorami WAW.aca, którzy przez 3,5 miesiąca będą ich wspierać swoją profesjonalną wiedzą oraz doświadczeniem. Efekty tej współpracy zaprezentowane zostaną podczas Gali Finałowej, która odbędzie się 31 marca 2017 r.

Warszawski Akcelerator rozpoczął swoją działalność w lipcu 2015 r. W programie, który swoją siłę i skuteczność opiera na współpracy z mentorami posiadającymi wieloletnie doświadczenie oraz inwestorami o szerokiej sieci kontaktów wzięły do tej pory udział 33 startupy oraz firmy będące na różnych etapach rozwoju. Z grona 10 uczestników drugiej edycji, 3 spośród nich znalazły prywatnych inwestorów, a kolejne są w fazie rozmów. WAW.ac współpracuje z ponad 100 ekspertami dziedzinowymi. Wyróżnikiem programu są także globalni Partnerzy – Microsoft, Intel, T-Mobile, Adamed oraz fundusz inwestycyjny Black Pearls.

Terminy i ważne informacje odnośnie rekrutacji: http://waw.ac/2016/11/03/10-krokow-iii-edycji-waw-ac/