We wrześniu rusza kolejna edycja Microsoft Accelerator. Ten akcelerator pomoże Ci pozyskać Rundę A

Dodane:

Artykuł sponsorowany Artykuł sponsorowany

Udostępnij:

Runda A finansowania to dla startupów początek drogi do marzeń o wielkim biznesie. Dzięki niej firma ma środki na ekspansję zagraniczną i rozwój. Do 11 sierpnia możecie zgłaszać się do akceleratora od Microsoftu, którego zespół pomoże Wam osiągnąć te cele.

Marzysz o bezpłatnej współpracy z mentorami z całego świata? Microsoft Accelerator jest dla Ciebie! Ten akcelerator i zespół go tworzący pomoże rozwinąć Twój biznes do etapu pozyskania Rundy A finansowania. Jeśli masz startup, który zarabia na siebie i chcesz, aby zarabiał jeszcze więcej – aplikuj już dziś!

Rozwijaj swój biznes w Berlinie

W podjęciu decyzji o udziale w akceleratorze najważniejsze są liczby świadczące o sukcesach alumnów. Microsoft Accelerator od 2013 roku pomógł w rozwoju 500 startupów. Więcej niż 80% z nich pozyskało rundę inwestycyjną, wszystkie łącznie zdobyły dwa miliardy dolarów finansowania, a trzy dotarły do oferty publicznej. 

Microsoft Accelerator to jeden z najciekawszych akceleratorów i działa w siedmiu miastach (Berlinie, Londynie, Tel-Avivie, Seattle, Beijing, Bangalore czy w Shanghaju). Jego celem jest wsparcie rozwinętych startupów, gotowych na Rundę A finansowania.

Zainteresowane startupy biorąc udział w tym programie otwierają sobie drogę do kontaktu z partnerami tego giganta z Redmond. Uczestnicy Microsoft Accelerator będą pod okiem mentorów i za ich radami rozwijać swoje modele biznesowe i produkty tak, by w przyszłości korzystały z nich tysiące użytkowników na świecie.

W programie przewidziano warsztaty z negocjacji, ustalania cen produktów, rekrutacji i wielu innych przydatnych zagadnień.

500 tys. dolarów dla każdego

Każdy z uczestników, oprócz dostępu do wiedzy, którą podzielą się doświadczeni przedsiębiorcy, inwestorzy, będzie mógł skorzystać z zasobów Microsoft Acceleratora. Mowa m.in. o programach Visual Studio, Office 365, ale też o voucherze na 500 tys. dolarów do wykorzystania na chmurę Azure.

Kto może wziąć udział w programie? Microsoft Accelerator jest skierowany do startupów z branż: big data, cloud computingu, AI/ML, IoT, VR/AR/Mixed Reality czy blockchaina. Do programu zostaną zaproszone startupy zarabiające na siebie, poszukujące Rundy A finansowania. Jeśli Ty i Twój zespół jest gotowy na udział w czteromiesięcznym programie akceleracyjnym w Berlinie – aplikuj teraz.

Do 11 sierpnia zespół Microsoftu czeka na zgłoszenia. Więcej informacji na temat akceleratora poznacie z tej strony.