Web Mobile Start-up School – szansa na stworzenie aplikacji mobilnej

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Projekt kierujemy do programistów, studentów kierunków informatycznych i pokrewnych, młodych przedsiębiorców zainteresowanych technologiami mobilnymi, a także wszystkich innych, posiadających pomysł na stworzenie użytkowej aplikacji na urządzenia mobilne…

Projekt kierujemy do programistów, studentów kierunków informatycznych i pokrewnych, młodych przedsiębiorców zainteresowanych technologiami mobilnymi, a także wszystkich innych, posiadających pomysł na stworzenie użytkowej aplikacji na urządzenia mobilne i potrzebujących wsparcia eksperckiego i finansowego.Warunkiem jest znajomość programowania.

Proponujemy takim osobom udział w serii warsztatów i wykładów poświęconych tematyce technologii mobilnych, mobilnego bezpieczeństwa oraz przedsiębiorczości.

Zaczynamy już 29. sierpnia i działać będziemy przez cały miesiąc- do 30. września. Co najmniej raz w tygodniu będziemy proponować warsztaty i zajęcia, poświęcone tematyce opisanej powyżej. Projekt odbędzie się w Krakowie. W czasie miesięcznego cyklu zajęć możliwe będzie dopracowanie swojego pomysłu i poszerzenie wiedzy w zakresie technologii mobilnych oraz programowania. Zapewniamy wsparcie doświadczonych profesjonalistów z branży, którzy będą gotowi wspomóc uczestników zarówno jako programiści czy doradcy strategiczni, jak i jako mentorzy.

Pod koniec WebMobileStartUpSchool wyłoniony zostanie Autor bądź Autorzy najlepszego projektu, który jako nagrodę zostaną zaproszeni do ścisłej współpracy z naszą firmą poprzez dalsze wsparcie finansowe i pełne zaplecze formalno-administracyjne do prowadzenia samodzielnej działalności. Autorom bądź zespołom, których propozycje również będą interesujące, zostaną przedstawione dalsze możliwości współpracy i rozwoju, niezbędne do komercjalizacji pomysłu.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Rejestracja możliwa jest przez naszą stronę internetową http://www.labmsf.com/web-mobile-startup-school

Web Mobile Start-up School rozpocznie się 29. sierpnia otwartą dla wszystkich Konferencją.

źródło: informacja prasowa