Webinar z Röhlig Suus Logistics – poznaj innowacje w sektorze logistyki i w branży e-commerce

Dodane: 17.08.2021

Mam Startup

Udostępnij:

W ramach Mazovian Startup Youth Business Poland organizuje cykl webinarów Startup Camp, które mają na celu przybliżyć możliwości innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie projektów startupom z całego regionu: zarówno mających siedzibę w Metropolii, jak i mniejszych miastach jak: Płock, Radom, Ciechanów i Płońsk.

Webinar 24 sierpnia 2021 jest organizowany we współpracy z partnerem programu Mazovian Startup – Röhlig Suus Logistics, który jest jednym z największych operatorów logistycznych w Polsce. Firma od ponad 30 lat specjalizuje się w zarządzaniu logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Realizuje procesy spedycyjne w oparciu o transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy. W ciągu ostatnich 5 lat spółka dwukrotnie zwiększyła swoje przychody, zamykając 2020 rok na poziomie 1,156 mld złotych. Aktualnie firma zatrudnia ponad 1700 osób w 30 oddziałach w kraju i za granicą oraz zarządza ponad 250 tys. m kw. powierzchni magazynowej.

Mazovian Startup to program akceleracyjny organizowany przez Województwo Mazowieckie we współpracy z Youth Business Poland, którego celem jest wsparcie pionierskich startupów, działających na terenie Mazowsza nie dłużej niż 3 lata. Dodatkowo na startupy czekają liczne nagrody od Partnerów konkursu, takie jak bezpłatna przestrzeń biurowa w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy, wsparcie kancelarii prawnej oraz promocja startupu.

Podczas webinaru dowiesz się:

  • W jakie startupy inwestuje Röhlig Suus Logistics;
  • Jakie innowacje czekają nas w sektorze logistyki;
  • O trendach w branży e-commerce;
  • Jak zmieni się rynek sprzedaży internetowej, patrząc przez pryzmat magazynowania i automatyzacji;
  • Co to jest fulfillment i dlaczego sprzedawca internetowy powinien z tego korzystać;
  • Jak pozyskać finansowanie swojego biznesu;
  • W czym może pomóc program akceleracyjny;
  • Dowiesz się tego, co Cię interesuje podczas sesji Q&A

Prelegent

Hubert Walczak, Head of eCommerce w firmie ROHLIG SUUS Logistics S.A.

Odpowiedzialny za długofalową strategię segmentu e-commerce łączącą jednocześnie obszar transportu i logistyki kontraktowej. Koordynuje również działania związane z obsługą Klienta w usłudze e-commerce oraz współpracę zespołów realizujących poszczególne fazy projektów związanych z procesami logistycznymi. Posiada doświadczenie w kierowaniu dużymi zespołami pracowników oraz wdrażaniu strategicznych projektów. Pełnił funkcję Dyrektora Działu Fulfillment w firmie InPost, gdzie odpowiedzialny był za wprowadzenie na rynek nowej oferty dla biznesu eCommerce w zakresie obsługi logistycznej.

Prowadzący

Adrian Migoń, CEO Youth Business Poland

Można go nazwać “ojcem” wielu znaczących projektów biznesowych, z których skorzystało już ponad 600 firm. Jest przedsiębiorcą społecznym i ekspertem z zakresu przedsiębiorczości i mentoringu. Od 2008 roku wspiera początkujących przedsiębiorców w rozwoju ich firm poprzez działalność Fundacji Inkubator Technologiczny (FIT) i program MentoringowyYouth Business Poland (YBP). Prowadzi warsztaty i wykłady na temat przedsiębiorczości i rozwoju firmy. Jest też doradcą, mentorem i członkiem jury wielu inicjatyw skierowanych dla początkujących przedsiębiorców i startupów.

Zapisz się na webinar

24 Sierpnia 2021, 11:00