WeddingDeck – zaplanuj swoje wesele

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

WeddingDeck to narzędzie, dzięki któremu zaplanujemy nasze wesele. Co startup może zaoferować osobom organizującym ten najwspanialszy dzień w życiu?

WeddingDeck to narzędzie dzięki któremu zaplanujemy nasze wesele. Co startup może zaoferować osobom organizującym ten najwspanialszy dzień w życiu?

WeddingDeck ma za zadanie pomóc wszystkim osobom zajmującym się najczęściej po raz pierwszy organizowaniem uroczystości ślubnych (serwis jest jednak również otwarty na ludzi profesjonalnie zajmujących się organizowaniem takich imprez).

Korzystając z tego narzędzia będziemy m.in. mogli stworzyć listę kontaktów do osób odpowiedzialnych za poszczególne elementy imprezy, otrzymamy także dostęp do organizera oraz możliwość przekazania wszystkim gościom szczegółów dotyczących dojazdu. Narzędzie umożliwia nam również kontrolę nad wydatkami.

Projekt jest obecnie w fazie betatestów i korzystanie z jego wszystkich funkcjonalności jest bezpłatne, ale jak zapowiadają twórcy, po okresie testów ma się to zmienić. WeddingDeck posiada również swoje aplikacje na systemy iOS i Android.

źródło: techcocktail.com