Wejdź na ring z oficjalną grą mobilną filmu CREED

wejdz na ring z oficjalna gra mobilna filmu creed
Udostępnij:
Vivid Games, niezależne studio produkujących gry mobilne oraz MGM Interactive, oddział Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc. (MGM), właśnie zapowiedziały zbliżającą się premierę „REAL BOXING 2 CREED™”, oficjalnej gry mobilnej nadchodzącego filmu Creed, zaplanowaną na listopad br.

- Partnerstwo z MGM i praca przy jednym z największych filmów bokserskich wszechczasów jest olbrzymim osiągnięciem dla naszej firmy, które jednocześnie znacząco podnosi atrakcyjność i potencjał marketingowy naszego produktu - mówi Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games. - Jesteśmy przekonani, że film Creed i gra REAL BOXING™ 2 to doskonałe połączenie - dodaje.

- Ogromny sukces gry REAL BOXING™ sprawił, że Vivid Games S.A. stał się dla MGM idealnym partnerem do stworzenia oficjalnej gry mobilnej filmu Creed – komentuje Tricia Samuels, MGM VP Global Licensing, Consumer Products & Interactive. - Jesteśmy zachwyceni możliwością współpracy z Vivid Games tworząc produkt łączący dwie niezwykle ekscytujące marki z myślą o największych fanach gier mobilnych - kontynuuje.

Nadchodzący film produkcji Metro-Goldwyn-Mayer Pictures, Warner Bros. Pictures i New Line Cinema po raz kolejny łączy nagradzanego reżysera filmowego Ryana Cooglera z gwiazdą jego wcześniejszej produkcji, filmu „Fruitvale”, Michaelem B. Jordanem. W bokserskim mega hicie Jordan wciela się w postać syna Apollo Creeda, rozpoczynając nowy rozdział w historii „Rockiego”, w którego rolę po raz kolejny wcieli się nominowany do Oscara Sylwester Stallone.

Coogler reżyseruje na podstawie scenariusza napisanego przy współpracy z Aaronem Covingtonem w oparciu o postaci z serii „Rocky” stworzonej przez Sylwestra Stallone. Film Creed produkowany jest przez Irwina Winklera, Roberta Chartoffa, Charlesa Winklera, Williama Chartoffa, Davida Winklera, Kevina King-Templetona i Sylvestra Stallone, z Nicholasem Sternem jako producentem wykonawczym.

W filmie Creed, Adonis Johnson (Jordan), syn mistrza świata w wadze ciężkiej – Apollo Creeda – wyrusza do Filadelfii, aby odnaleźć Rockiego Balboę (Stallone) i poprosić go, żeby został jego trenerem. Godząc się na przyjęcie Adonisa pod swoje skrzydła Rocky trenuje młodego pięściarza, mimo to, że sam walczy z przeciwnikiem bardziej śmiertelnym niż ktokolwiek, z kim przyszło mu w całej jego karierze mierzyć się na ringu. Premiera światowa filmu planowana jest na 25 listopada 2015.

W „REAL BOXING 2 CREED™” gracz wcieli się w rolę Adonisa Johnsona, głównego bohatera filmu, którego trenować będzie legendarny Rocky Balboa. Gracz będzie pokonywał kolejne etapy kariery w trybie single i multiplayer. Kolejne aktualizacje gry wprowadzą klasyczne pojedynki z kultowej serii filmów „Rocky”, pozwalając graczom walczyć jako Rocky w legendarnych starciach przeciwko Apollo Creedowi, Clubberowi Langowi, czy Ivanowi Drago.

Mobilna gra free-to-play od Vivid Games (twórcy wielokrotnie nagradzanego „REAL BOXING™”) ukaże się w Apple App Store i Google Play Store przed premierą filmu w listopadzie br. Partnerstwo zaaranżował oraz wspiera Funtactix, jedyny niezależny wydawca skupiony w szczególności na budowaniu mobilnych gier free-to-play dla najważniejszych filmów kasowych.

fot. pixabay.com