Welltech, lider w sektorze aplikacji fitness i zdrowie, otwiera swoją siedzibę w Warszawie

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Welltech

Udostępnij:

Welltech, światowy lider w sektorze tworzenia i rozwoju aplikacji zdrowie i fitness, otwiera nowe biuro w Warszawie, które stanowić będzie w pełni funkcjonalną bazę dalszego rozwoju organizacji. Spółka koncentruje się na szybkim wzroście zatrudnienia w odpowiedzi na dalszy rozwój swojej działalności.

Celem tworzonych przez Welltech produktów jest poprawa samopoczucia fizycznego i emocjonalnego użytkowników, dając im szczegółowe instrukcje poprzez programy zaprojektowane przez doświadczonych trenerów.

Naszym celem jest stworzenie środowiska, w którym nasze zespoły mogą się dynamicznie rozwijać – wyjaśnia Welltech. – Wspieramy naszych pracowników i dążymy do jak najlepszej i trwałęj współpracy pomiędzy naszymi biurami i zespołami.

welltech

Otwarcie nowego biura to zdecydowany krok w kierunku zwiększenia rozpoznawalności grupy Welltech w Europie.

Z dużą starannością podchodzimy do rekrutowania ekspertów szukając jak najbardziej zmotywowanych kandydatów. Jesteśmy pewni, że wyłącznie interakcje między takimi osobami mogą zapewnić synergię, pozwalając nam na jeszcze szybszy rozwój, jednocześnie poprawiając jakość produktu – dodaje Welltech.

welltech

O firmie Welltech

Welltech jest na rynku od blisko pięciu lat i wydał popularne aplikacje takie jak FitCoach, Muscle Booster, Omo, WalkFit i Yoga-Go, które łącznie zostały pobrane ponad 175 milionów razy na całym świecie. Ponadto zgodnie z rankingiem AppMagic z 2022, aplikacja Muscle Booster była najczęściej pobieraną i popularną komercyjnie aplikacją fitness dla mężczyzn, podczas gdy Yoga-Go była najczęściej pobieraną aplikacją do yogi, a WalkFit był najpopularniejszą aplikacją do chodzenia.

Welltech

Produkty firmy Welltech uzyskały powszechną popularność na całym świecie: Muscle Booster był najczęściej pobieraną i popularną komercyjnie aplikacją fitness dla mężczyzn, Yoga-Go była najczęściej pobieraną aplikacją do yogi, a WalkFit była najbardziej popularną aplikacją do chodzenia (dane z 2022 roku).

Organizacja zatrudnia obecnie ponad 550 ekspertów i ma siedzibę główną na Cyprze.

 

Artykuł reklamowy powstał we współpracy z Welltech