WeWork z kolejną lokalizacją w Warszawie – oficjalne otwarcie w Hotelu Europejskim

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

WeWork z kolejną lokalizacją w Warszawie – oficjalne otwarcie w Hotelu Europejskim

Udostępnij:

WeWork kontynuuje inwestowanie w Polsce. W czerwcu otworzyła trzecią już lokalizację w Warszawie. Tym razem w Hotelu Europejskim.

Nowa lokalizacja WeWork w Hotelu Europejskim na Krakowskim Przedmieściu 13 oferuje niemal 900 biurek, które składają się na 56 biur prywatnych (w tym największe o pojemności 115, 76 i 48 miejsc do pracy) i przestrzeń, w której można wynająć pojedyncze, dedykowane biurka. Do dyspozycji wszystkich członków biurowej społeczności jest również 16 sal konferencyjnych oraz przestrzenie wspólne, z których roztacza się widok na Plac Piłsudskiego i Ogród Saski. Już teraz przy Krakowskim Przedmieściu działają takie marki jak Żabka Polska, TomTom, TradeTracker Poland, Justtag and Inovo VC.

Społeczne biura nowej generacji

Różnorodność firm działających w tej samej przestrzeni sprawia, że istotą WeWork jest przede wszystkim tworzenie i rozwijanie społeczności, która wyzwala kreatywność i ducha współpracy. Oprócz przestrzeni wspólnych oraz inicjatyw organizowanych w poszczególnych lokalizacjach, nawiązywanie relacji i wymianę myśli inspiruje aplikacja WeWork, dzięki której wszyscy członkowie społeczności na świecie mogą się ze sobą swobodnie komunikować. WeWork oferuje również elastyczność – szybko procesowane i również krótkoterminowe umowy wspierają skalowanie biznesu oraz rozwój w nowych lokalizacjach. Co więcej, każdy członek społeczności WeWork może skorzystać z jednego z 485 biur w 28 krajach na świecie przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Model biznesowy WeWork pozwala na elastyczny wynajem powierzchni w topowych lokalizacjach o oryginalnym designie – niezależnie od liczby pracowników. Naszym celem jest stałe tworzenie unikalnych społeczności, które są niezwykle zróżnicowane. Dzięki temu członkowie WeWork wzajemnie się inspirują i dzielą doświadczeniami. To właśnie atmosfera kreatywności, innowacje technologiczne i nowoczesny design przyciągają najlepsze firmy i najzdolniejszych pracowników – mówi Piotr Łagowski, Head of Growth w WeWork.

WeWork będąc liderem na rynku innowacyjnych rozwiązań przestrzennych, stawia nie tylko na stylowy design, ale również na rozwiązania proptech, które dzięki analizie danych oraz instalowanym sensorom maksymalizują komfort pracy. Ponadto dla członków społeczności dostępne są liczne udogodnienia, takie jak stół bilardowy, kawa serwowana przez profesjonalnego baristę oraz strefa relaksu. Popularnością cieszą się również organizowane przez WeWork wydarzenia lifestyleowe, m.in. sesje jogi, wspólne śniadania, warsztaty coachingowe czy dni wellness.