Weź pomysł na warsztat z BZ WBK i wygraj 10 tysięcy złotych albo kamerę GoPro

Dodane: 22.03.2016

Mam Startup

Udostępnij:

Masz głowę pełną pomysłów i wiesz, jak wykorzystać nowe technologie do lepszego dopasowania produktów bankowych do potrzeb klientów? Albo jak w innowacyjny sposób usprawnić proces rekrutacji kandydatów do pracy w banku? Weź udział w konkursie BZWBK i wygraj 10 tysięcy złotych albo kamerę GoPro!

Opisz swoje innowacyjne rozwiązanie

BZ WBK jest organizatorem Banku Pomysłów, który zbiera rozwiązania na problemy związane z bankowością, zgłaszane przez internautów. Tym razem szuka odpowiedzi na problemy z dwóch obszarów:

  1. Pierwszy, dotyczy pomysłu na wsparcie pracy doradcy bankowego przy obsłudze klientów. Organizatorzy chcą wdrożyć innowacje technologiczne, które ułatwią mu rozwiązywanie problemów klientów.
  2. Drugi obszar bankowości, w którym możesz wykazać się swoją pomysłowością, dotyczy kandydatów na stanowiska doradców banku. Jeśli masz pomysł na to, by stworzyć innowacyjne rozwiązanie w zakresie badania potrzeb kandydatów do pracy w banku, które umożliwi poznanie ich profilu zawodowego, koniecznie zgłoś się do Banku Pomysłów. Opisz swoje rozwiązanie i zgarnij nagrody!

Zasady gry

Wśród zgłaszających swoje pomysły na innowacje w branży bankowości zostaną rozlosowane nagrody. Do wygrania jest 10 tysięcy złotych, kamera GoPro Hero Silver, kamera GoPro Hero 4 Session i płatny staż w jednej z placówek BZ WBK. Aby wziąć udział w rywalizacji, należy zgłosić swój pomysł na tej stronie, wskazać lokalizację i poczekać na wiadomość o przejściu do kolejnego etapu konkursu.

Zgłoszenia są zbierane do 31 marca

1 kwietnia 2016 roku, Jury wybierze 20 osób z najciekawszymi pomysłami na innowacyjne rozwiązania, które warto wdrożyć w placówkach banku i zaprosi je do udziału w kolejnym etapie. 4 kwietnia odbędzie się szkolenie Google w Warszawie, przeznaczone dla wyłonionych uczestników konkursu. Wtedy też nastąpi wyłonienie finałowej ósemki spośród uczestników szkolenia. Brane pod uwagę będą przede wszystkim postępy w pracy nad pomysłem.

Zwycięzcy

23 maja 2016 roku, w siedzibie Google w Warszawie, nastąpi ogłoszenie zwycięzcy konkursu organizowanego przez BZ WBK. Poznamy też uczestników, którzy zajęli drugie i trzecie miejsce. Bank Pomysłów ma na celu zebranie najciekawszych rozwiązań, które ułatwią pracę pracownikom banków. Skierowany jest do osób poniżej 30. roku życia.

Jeśli wiesz, jak wykorzystać nowe technologie, by ułatwić dopasowanie produktów bankowych do klientów albo jak w innowacyjny sposób usprawnić proces rekrutacji kandydatów do pracy w banku, zgłoś się do Banku Pomysłów i powalcz o nagrody