Weź udział programie Global Entrepreneur

wez udzial programie global entrepreneur
Udostępnij:
AIESEC to największa na świecie, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w 122 krajach. Od 45 lat rozwijamy w młodych ludziach cechy liderskie poprzez praktyczne doświadczenia w projektach wspierających realizację wymian międzynarodowych.

Działania te dążą do realizacji misji organizacji jaką jest “Pokój i pełne wykorzystanie potencjału ludzkiego”.

AIESEC posiada również swoje wartości, którymi są: aktywacja liderów, spójność, korzystanie z różnorodności, czerpanie radości ze współpracy, dążenie do doskonałości, działanie z myślą o przyszłości.

Jednym z projektów jest program Global Entrepreneur. Jest on skierowany dla startupów, które są zainteresowane pozyskaniem młodych talentów z wybranych krajów świata. Współpracując z organizacją startup zyska globalną perspektywę oraz świeże spojrzenie dostarczone przez młodego, zagranicznego praktykanta o nieszablonowym podejściu do biznesu.

Celem projektu jest pomoc startupom w rozwoju poprzez wprowadzenie nowych rozwiązań, pomysłów, zaangażowania ze strony przyjeżdżających praktykantów. Z kolei dla praktykantów taki wyjazd to szansa na zdobycie doświadczenia.

W wielu krajach organizacja współpracuje z uczelniami wyższymi, dzięki czemu ma dostęp do dużej bazy osób chętnych na zdobycie międzynarodowego doświadczenia oraz podzielenia się swoją wiedzą. Dzięki udziałowi w projekcie startup ma również dostęp do spersonalizowanego procesu rekrutacji.

kontakt do osoby odpowiedzialnej za projekt: Dominika Ogórek [email protected]

fot. pexels.com