Weź udział w cyklu warsztatów pt. Mała firma ALL INCLUSIVE

Dodane: 20.07.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Jak zarządzać wartościami w życiu? Jak dbać o równowagę i właściwe zarządzanie czasem i energią? Tego dowiesz się podczas lipcowego warsztatu z cyklu Mała Firma ALL INCLUSIVE, który odbędzie się 21 lipca 2016 roku w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach.

Młodzi Przedsiębiorcy dowiedzą się jak zarządzać swoim czasem i z rozwagą dzielić go między sferę prywatną a prowadzenie własnego biznesu.

Spotkanie jest częścią III edycji programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście”, realizowanego przez Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach oraz Miasto Katowice. Warsztat poprowadzi nowy Ekspert Programu – dr Anna Syrek-Kosowska – psycholog biznesu, Executive Coach – pierwsza Polka Superwizor Coachingu akredytowany w Coaching Supervision Academy (UK) (EMCC, app. ICF, IC), Partner Zarządzający ASK Expert. Hon VP the International Society for Coaching Psychology.

Wydarzenie jest częścią programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście”. Inicjatywa ta kierowana jest do Młodych Przedsiębiorców osób, które nie ukończyły jeszcze 36. roku życia i prowadzą firmę nie dłużej niż trzy lata.

Ponadto zaplanowany jest cykl spotkań mentoringowych z ekspertami – praktykami biznesu, którzy będą pracować z wybraną grupą firm nad wyzwaniami i problemami, które napotykają w swojej działalności biznesowej. Uzupełnieniem są comiesięczne śniadania biznesowe, podczas których Młodzi Przedsiębiorcy będą mogli nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Udział w Programie jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji. Szczegółowe informacje oraz zapisy dostępne są na stronie www.mlodyprzedsiebiorca.org.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

Zdjęcie główne artykułu by pexels.com

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem