Weź udział w II edycji konkursu technologicznego specjalnie dla startupów „New Tech – New Travel”

Dodane:

Artykuł sponsorowany Artykuł sponsorowany

Udostępnij:

Polska Organizacja Turystyczna po raz kolejny stawia na nowe technologie i młode, dynamicznie rozwijające się firmy z innowacjami dla turystyki. Po dużym sukcesie I edycji konkursu „New Tech – New Travel” znów nadszedł czas na poszukiwania kolejnych utalentowanych startupów.

Naszym celem jest odkrywanie i promocja innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają podróżowanie, usprawniają zarządzanie w turystyce i umożliwiają promocję polskich firm i regionów turystycznych. Liczymy na silną energię i kreatywność młodych firm technologicznych szukających swojego miejsca na rynku.

Misją konkursu jest przybliżenie przedsiębiorcom turystycznym najlepszych projektów technologicznych oraz nowych trendów w technologiach, natomiast młodym firmom technologicznym wskazywać potencjał i potrzeby branży turystycznej.

Konkurs New Tech – New Travel ułatwił nam pozyskiwanie klientów na polskim rynku. Dzięki współpracy z POT otworzyły się przed nami drzwi wielu wartościowych partnerów biznesowych. Za granicą bycie wśród najlepszych rozwiązań w 40 milionowym kraju robi spore wrażenie – mówi Filip Bloch, CEO Hotailors.com.

Konkurs NEW TECH – NEW TRAVEL to nowe spojrzenie na turystykę. Pozwala myśleć o nowych technologiach jako komplementarnym elemencie, który wspaniale potrafi ją wzbogacić i dać zupełnie nowe wrażenia. Otrzymanie wyróżnienia z konkursie było dla naszej firmy dużym krokiem – dało nowe możliwości współpracy z branżą i wzbogacania wiedzy, aby dynamicznie się rozwijać – mówi Paweł Gogołek, Członek Zarządu QRtag Sp. z o.o.

Startupy mogą zgłaszać swoje produkty w dwóch kategoriach konkursowych: B2B i B2C. Ważne jest, aby zgłaszane rozwiązania były autorskie, przeznaczone dla turystów lub podmiotów branży turystycznej, innowacyjnie wspierały ich rozwój i promocję lub ułatwiały zarządzanie procesami biznesowymi w turystyce.

Liczy się nowatorskie spojrzenie na potrzeby zarówno współczesnego turysty jak i firm działających w sektorze turystycznym.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie www.new.travel.pl.

Konkurs wystartował 30 listopada. Zgłoszenia będzie można przesyłać do 15 stycznia 2018 roku.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: 2 bony na dofinansowanie wybranego przez laureata szkolenia lub egzaminu profesjonalisty o wartości 5 000 zł, dedykowana kampania online i prawo do prezentacji zwycięskiego produktu podczas ważnych turystycznych eventów.

Laureatów będzie można poznać na Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2018.

Organizatorem konkursu jest Polska Organizacja Turystyczna. Honorowy patronat nad konkursem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki.